Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Aliter Technologies, a.s.

 

COMTANET®

COMTANET® poskytuje IP hlasové služby, datové služby a služby video telekonference na vojenských taktických místech velení i dočasných operačních střediscích civilní ochrany obyvatelstva. Toto také zahrnuje použití a integraci různých přenosových prostředků, které umožňují vybudovat komplexní taktickou komunikační síť.

VIMA – Virtual Mast

VIMA nahrazuje klasické mechanické stožáry, které jsou používány jako nosiče kamer, antén a rádií. Její vzlet, let a přistání jsou plně automatické a je možné zajistit nepřetržitý provoz díky elektrické energii z pozemní stanice. VIMA dokáže poskytnout podporu v oblasti boje proti terorismu, při vysokorizikových zásazích, při monitoringu dopravního provozu nebo sledování veřejných akcí, atd.


B2R 2. generace

Úkolem vysokorychlostního datového rádia B2R (Broadband Radio Router) 2. generace je vytváření vysokorychlostní taktické mobilní radiové infrastruktury prostřednictvím MANET s Wave Relay® kompatibilní radiové sítě umožňující současný přenos dat, videa a hlasu. B2R je ideálním prostředkem pro používání v rychle nasaditelných a vysoce mobilních vojenských taktických jednotkách.

www.aliter.com


Zeptali jsme se

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Na letošním veletrhu IDET představíme řešení zaměřená na vzdušné pozorování a průzkum, kde klíčovou novinkou je náš virtuální stožár VIMA. Zároveň si budete moci prohlédnout 2. generaci vysokorychlostního datového rádia B2R a zodolněné vysoce výkonné nejnovější přírůstky do našeho portfolia – mobilní směrovač, mobilní server i7 a jednotku DC napájení s UPS.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Naše výrobky a řešení jsou určeny pro použití ozbrojenými silami, domácí bezpečností, policií, civilní ochranou, záchrannými týmy, personálem krizového řízení a dalšími organizacemi, které se podílejí na reakci na vojenské a nevojenské krizové situace. Řešení společnosti Aliter Technologies jsou navržena v souladu s normami NATO i mezinárodními normami a jsou rychle rozložitelné, vysoce mobilní a autonomní.

Datum: 6.2.2019 10:01:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště