Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

ALES, s.r.o.

 

Propojení systémů Land C2 a Air C2

Propojení systémů velení a řízení (Command and Control, C2) pozemních sil (Land) a vzdušných sil (Air) vyvinuté na základě definovaných rozhraní/standardů s možností pružně reagovat na operační požadavky.

Propojení pomocí služby NVG (NATO Vector Graphics)

Propojení pomocí FFI (Friendly Force Tracking)

www.ales.aero


Zeptali jsme se

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhů IDET/PYROS/ISET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Skupina ICZ, zastoupená na letošním ročníku společnostmi ALES, s.r.o., DELINFO, spol. s r.o.  a S.ICZ a.s. patří mezi tradiční vystavovatele veletrhu IDET. Účast na 15. ročníku tohoto prestižního veletrhu je tak potvrzením naší dlouhodobé a úspěšné spolupráce s Armádou České republiky, Národním bezpečnostním úřadem a v obecném pohledu s ozbrojenými, bezpečnostními a záchrannými složkami státu.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
Ano, geografická poloha města Brna, stejně jako tradice veletrhu IDET, jsou zárukou setkání s návštěvníky ze všech koutů České republiky, ale i ze Slovenska a zemí střední Evropy. A upřímně řečeno, naši zákazníci a uživatelé našich produktů, systémů a služeb očekávají, že se v Brně setkáme. IDET však není pouze místem příjemných setkání, ale rovněž pracovní platformou umožňující na místě konzultovat jejich potřeby a požadavky, stejně jako naše produktové trendy.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky v Brně představíte?
Popravdě řečeno, pro letošní IDET jsme ze svého portfolia vybrali několik skutečně unikátních novinek. Tou nejvýznamnější je integrace systémů velení a řízení pozemních a vzdušných sil a sdílení společného operačního obrazu bojové situace. Představíme rovněž novou generaci ověřeného a Vzdušnými silami AČR používaného systému řízení letového provozu ICZ LETVIS a v neposlední řadě sadu špičkových certifikovaných komunikačních kryptografických prostředků LANPCS certifikovaných v ČR a EU. Schopnost nabídnout integrované řešení systémů velení a řízení ve vazbě na nejmodernější produkty a řešení v oblasti informační bezpečnosti je tak potvrzením zcela výjimečného postavení skupiny ICZ na trhu obranných a bezpečnostních informačních technologií.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Naším záměrem je potvrdit, že oprávněně patříme mezi dlouhodobé, spolehlivé a důvěryhodné dodavatele a partnery v oblasti systémů velení a řízení pozemních a vzdušných sil, systémů vojenského řízení letového provozu a komplexních služeb v oblasti ochrany utajovaných informací. A stejně tak chceme potvrdit, že zcela zaslouženě patříme mezi ostatní účastníky veletrhu IDET. S mnoha z nich totiž v reálném životě spolupracujeme na společných projektech zejména ve prospěch ministerstva obrany a složek Armády České republiky.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Upřímný zájem návštěvníků, odbornou a plodnou diskusi se stávajícími a potenciálními zákazníky a uživateli, příjemnou atmosféru a pěkné počasí.

 

Datum: 6.2.2019 10:01:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště