Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

REGIONTOUR
16.-19.1. 2014

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

GO
16.-19.1. 2014

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

 

Vydavatelství C.O.T. media a Veletrhy Brno v rámci veletrhů GO a REGIONTOUR
vyhlašují 7. ročník soutěže

Velká cena cestovního ruchu 2013/2014

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

 

Pro koho je soutěž určena?

Soutěž je určena pro subjekty působící v cestovním ruchu:

 • krajské úřady
 • města a obce
 • organizace destinačního managementu
 • sdružení turistických regionů
 • cestovní kanceláře
 • hotely
 • golfové resorty
 • lázeňská a wellness zařízení (lázeňská zařízení se statutem léčebných lázní, zařízení v lázeňském místě)
 • další komerční i nekomerční subjekty z oblasti cestovního ruchu

Proč se přihlásit?

Smyslem soutěže je zviditelnit výjimečné a vysoce kvalitní počiny v oblasti cestovního ruchu a upozornit na atraktivní novinky či možnosti, které nabízejí. Tím soutěž přispívá ke zkvalitňování služeb v cestovním ruchu České republiky. Oceněným produktům se dostává zajímavé medializace vůči odborné i laické veřejnosti, vítězové se navíc mohou těšit i na plochu pro prezentaci na dalším ročníku veletrhu GO a Regiontour. Benefitem pro účastníky je ale také už samotná zpětná vazba od hodnotitelů. Velká cena cestovního ruchu je prestižním oceněním, mimo jiné i díky vysokému kreditu pořadatelů.

Porota složená z odborníků

V porotě soutěže usedají zástupci institucí činných v cestovním ruchu, členové akademické obce, zástupci profesních asociací, odborníci na reklamu a marketing či specialisté na problematiku rozvoje cestovního ruchu v regionech a zástupci partnerských asociací.

Hodnocení cestovních kanceláří se zúčastní široká veřejnost formou hlasování ve spolupráci s portálem Invia.cz.

Soutěžní kategorie

NEJLEPŠÍ TURISTICKÝ PRODUKT
NEJLEPŠÍ JEDNOTNÁ KAMPAŇ
NEJLEPŠÍ TURISTICKÝ PORTÁL
NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ

Speciální soutěžní kategorie pro rok 2013/2014

NEJLEPŠÍ LÁZEŇSKÝ A WELLNESS BALÍČEK
NEJLEPŠÍ GOLFOVÝ BALÍČEK

Specifikace soutěžních kategorií a pokyny pro přihlášení

Pravidla:

 1. Přihlašovatelem může být jakýkoli veřejný či soukromý subjekt, který má autorský vztah (práva) k projektu.
 2. Každý projekt může být přihlášen pouze do jedné soutěžní kategorie.
 3. Jeden projekt není možné přihlásit několika přihlašovateli, resp. každý projekt může být přihlášen pouze jedním přihlašovatelem.
 4. Jeden přihlašovatel může přihlásit více projektů a do různých soutěžních kategorií.

NEJLEPŠÍ TURISTICKÝ PRODUKT

V kategorii Nejlepší turistický produkt se především hodnotí: nápaditost produktu, využití infrastruktury cestovního ruchu, propojení několika služeb či provozovatelů, oslovení cílové skupiny, obchodovatelnost produktu. V přihlášce je nutné co nejvýstižněji produkt popsat. Pokyny pro přihlášení naleznete níže na této stránce.

NEJLEPŠÍ JEDNOTNÁ KAMPAŇ

V kategorii Nejlepší jednotná kampaň se hodnotí soubor alespoň tří materiálů spojených s jednou kampaní (např. katalog, mapa, DVD, plakát, venkovní reklama, všeobecné informace, apod.). Vzorové materiály kampaně nebo jejich dokumentaci (např. dokumentace proběhnuté venkovní kampaně) je nutné doručit poštou. Pokyny pro přihlášení naleznete níže na této stránce.

NEJLEPŠÍ TURISTICKÝ PORTÁL

V kategorii Nejlepší turistický portál se především hodnotí: množství, kvalita a užitečnost informací, počet jazykových mutací a kvalita jejich zpracování, grafika webu, snadnost navigace a ovládání (uživatelská přívětivost a použitelnost), inovativní služby, uživatelská a komunitní otevřenost (diskuze, sociální sítě apod.), přístupnost webu (pro zrakově či jinak postižené uživatele) a vnitřní provázanost informací v rámci webu. Pokyny pro přihlášení naleznete níže na této stránce.

NEJLEPŠÍ LÁZEŇSKÝ A WELLNESS BALÍČEK

V kategorii Nejlepší lázeňský a wellness balíček se především hodnotí: atraktivnost nabídky, propojení několika služeb či provozovatelů (rozsah a typ wellness a lázeňských služeb), oslovení cílové skupiny, úroveň zpracování nabídky, obchodovatelnost produktu. Do této kategorie se mohou přihlašovat lázeňská zařízení se statutem léčebných lázní, případně ostatní zařízení v lázeňském místě, které kooperují s lázeňským zařízením. Pokyny pro přihlášení naleznete níže na této stránce.

NEJLEPŠÍ GOLFOVÝ BALÍČEK

V kategorii Nejlepší golfový balíček se především hodnotí: atraktivnost nabídky pro golfisty, kumulace služeb (ubytování, počet a cena green fee, nabídky pro nehrající doprovod apod.), obchodovatelnost produktu. Pokyny pro přihlášení naleznete níže na této stránce.

NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ

V kategorii Nejlepší cestovní kancelář se především hodnotí: přístup k zákazníkovi, katalog (vizuál, přehlednost, množství informací), nabídka služeb, zkušenosti zákazníků, webové stránky (celkové grafické zpracování, přehlednost a intuitivnost v nabídkách, dosažitelnost informací).
Do této kategorie se nepřihlašuje, jsou do ní zařazeny všechny cestovní kanceláře podnikající ve výjezdovém a domácím cestovním ruchu v České republice. Podmínkou pro zařazení do soutěže je platné pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu.

HLASUJTE PRO NEJLEPŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ ROKU 2013

Termíny

Příjem přihlášek do všech kategorií probíhá do 15. listopadu 2013.
Hlasování v kategorii Nejlepší cestovní kancelář probíhá do 30. listopadu 2013.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 16. ledna 2014 na veletrhu GO & REGIONTOUR.

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

LETOS NOVĚ PŘIHLÁŠKA A ZASÍLÁNÍ MATERIÁLŮ POUZE ELEKTRONICKY!

V letošním roce jsme připravili inovaci, která Vám zjednoduší přihlašování.

POKYNY PRO PŘIHLÁŠENÍ

Přihlásit se můžete vyplněním on-line formuláře (níže na této stránce) a připojením příloh.

Doprovodný text, tedy popis projektu, v přihlašovacím formuláři může mít max. 10 tis. znaků včetně mezer. Pokud Vám nevyhovuje, vyplňovat tento text do pole Popis projektu, můžete místo jedné z příloh vložit přihlášku ve wordu. Přihlášku pro vyplnění v počítači si stáhněte ZDE.

K formuláři máte možnost připojit až deset příloh. Ty mohou obsahovat nejen náhledy tiskovin, ale také fotografie propagačních produktů či proběhnutých kampaní. Nebo-li vše, čím chcete váš projekt prezentovat.
Nepřipojujte komprimované soubory!

On-line přihlášku do soutěže vyplňte a spolu s přílohami odešlete ZDE

KONTAKT

V případě dotazů k soutěži pište na vccr(zavináč)cot.cz

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště