Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
16.-19.1. 2014

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
16.-19.1. 2014

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Královéhradecký kraj nabídne lyžování i cyklistiku

Expozice Královéhradeckého kraje na brněnském veletrhu Regiontour je zaměřena na aktivní turistiku, zejména cykloturistiku a lyžování. Chybět však nebude ani speciální nabídka turistických produktů pro rok 2014.

Královéhradecký kraj nabídne lyžování i cyklistiku

Kúpele Piešťany

Slovenské léčebné lázně Piešťany patří více než 100 let k předním evropským lázním v léčbě revmatismu, rehabilitaci pohybového aparátu a nervového systému. Využívají přitom přírodní zdroje - unikátní léčivé sirné bahno a termální minerální vodu.

Kúpele Piešťany

Lázně Sklené Teplice - prohřejeme Vaše kosti.

Lázně Sklené Teplice se nacházejí na Středním Slovensku, na úpatí Štiavnických vrchů, v překrásném lesnatém údolí, kterým protéká potok Teplá. Lázně si zachovávají klasickou lázeňskou atmosféru, která zaručí odpočinek pro tělo i duši, regeneraci unaveného těla, kloubů a kostí.

Lázně Sklené Teplice - prohřejeme Vaše kosti.

Park Boheminium Mariánské Lázně na Regiontouru 2014

Expozice parku Boheminium, největší sbírky modelů památek v ČR, se na letošním veletrhu Regiontour opět pochlubí žhavou novinkou. V minulých letech miniaturpark z Mariánských Lázní v Brně představil např. monumentální Karlštejn, Červenou Lhotu nebo gotický Bezděz, nyní se modeláři v pavilonu P chystají instalovat „obří zmenšeninu“ hradu a zámku Bečov.

Park Boheminium Mariánské Lázně na Regiontouru 2014

Prezentace Technického muzea v Brně na veletrhu REGIONTOUR

V roce 2014 si připomeneme významné výročí – 100 let od vypuknutí první světové války. Tento konflikt měl klíčový význam pro naše země, protože na jeho konci se zrodilo samostatné Československo.

Prezentace Technického muzea v Brně na veletrhu REGIONTOUR

Zámek Slavkov - Austerlitz

Slavkovský zámek patří k nejstarším dochovaným panským sídlům na Moravě. Znám je především jako rezidence významného rodu pánů z Kounic a jako místo, poblíž něj se v roce 1805 odehrála Bitva tří císařů (neboli bitva u Slavkova).

Zámek Slavkov - Austerlitz

Znojemsko na REGIONTOUR 2014

Garantem expozice Znojemska na 24. mezinárodním veletrhu turistických možností v regionech Regiontour 2014 bude Znojemský regionální rozvoj, o.p.s., ve spolupráci s městy, městysy a obcemi okresu Znojmo za účastí rakouských a českých regionů a mikroregionů.

1

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště