Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
16.-19.1. 2014

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
16.-19.1. 2014

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Lázně Sklené Teplice - prohřejeme Vaše kosti.

 

Lázně Sklené Teplice se nacházejí na Středním Slovensku, na úpatí Štiavnických vrchů, v překrásném lesnatém údolí, kterým protéká potok Teplá. Lázně si zachovávají klasickou lázeňskou atmosféru, která zaručí odpočinek pro tělo i duši, regeneraci unaveného těla, kloubů a kostí. V lůně krásné přírody na vás z každé strany dýchá historie, pohoda. Léčivá termální voda je bohatá na magnézium a kalcium a proto je předurčena k léčbě pohybového a nervového ústrojí. Voda se v bazénech chemicky neupravuje a proto je vhodná i pro osoby citlivé na bazénové vody. V současnosti ve Sklených Teplicích vyvěrá 14 pramenů s teplotou od 37 ° C do 52,3 ° C. Termální voda je vynikající na pohybové a nervové ústrojí. Prostředí je vhodné k odpočinku a regeneraci.

Vybavení lázní:
V areálu lázní se nachází pět lázeňských domů: Lenka, Marie Terezie, Goethe, Park a na kopečku nad lázněmi Relax Thermal.
Kromě nich jsou v samostatných budovách umístěny: Jeskynní parní lázeň "Parenica", Důlní termální koupel, solná jeskyně s finskou saunou a kavárna Kursalon. Kursalon je propojen s lázeňským domem Goethe a nabízí klientům možnost pohodlně si vychutnat odpočinek při kávě a domácím koláčky v kavárně, která se v něm nachází. Všechny budovy v rámci lázní jsou od sebe vzdáleny od 50 do 500 metrů.

Další služby:
Kongresy - plně vybavený kongresový sál s kapacitou 50 osob se nachází v lázeňském domě Relax Thermal.
Od ledna 2013 je návštěvníkům k dispozici Informační centrum, kde mohou získat všechny potřebné informace o a.s. Liečebné termálne kúpele, Sklené Teplice, a kde bude zajištěn i prodej vstupenek na procedury. Informační centrum se nachází nedaleko lázeňského domu Marie Terezie v centru lázní.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
V areálu - v rámci vybavení lázní
V obci nedaleko penzionu Lenka se nachází veřejné termální koupaliště se 2 bazény. Koupaliště je vhodné i pro děti

KONTAKTY:
Recepce: +421 45 677 1061/51
recepcia@kupele-skleneteplice.sk
Recepce Relax Thermal: +421 905 576 350
relax@kupele-skleneteplice.sk
Přijímací kancelář: +421 905 413 297
prijem@kupele-skleneteplice.sk

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště