Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
16.-19.1. 2014

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
16.-19.1. 2014

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Kúpele Piešťany

 

Slovenské léčebné lázně Piešťany patří více než 100 let k předním evropským lázním v léčbě revmatismu, rehabilitaci pohybového aparátu a nervového systému. Využívají přitom přírodní zdroje - unikátní léčivé sirné bahno a termální minerální vodu.

Prostřednictvím specializovaných léčebných postupů se snižují záněty v kloubech a obnovuje se jejich pohyblivost. Posiluje se imunitní systém, regenerují se poškozené chrupavky a zpomaluje se degenerativní proces kloubů. Specializovaní a zkušení lékaři sestaví program léčby pro každého hosta individuálně.

Výběr z více než šedesáti procedur, který lékař "ušije na míru" podle zdravotního stavu hosta, působí tak příznivě, že je již po 2 týdnech lázeňské léčby výrazně cítit účinky na organismus, ať už na komplexním, rehabilitačním nebo preventivním lázeňském pobytu.

Lázeňský ostrov je oázou klidu a relaxu, ale nabízí také množství příležitostí pro sportovní aktivity. Nabídku pro volný čas doplňuje bohatý kulturní program. Přímo na ostrově se nacházejí 2 až 5 hvězdičkové lázeňské hotely a 4 lázeňské domy. Překrásný lázeňský park je ideální pro procházky a množství kaváren a restaurací nabízí domácí i mezinárodní speciality.

Přírodní léčebné lázně Smrdáky s téměř 200-letou tradicí jsou zaměřeny na léčbu kožních onemocnění v kombinaci s chorobami pohybového aparátu. Úlevu a uzdravení v krásném přírodním prostředí nacházejí nejen dospělí ale i děti již od věku 3 let.

Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a. s.
Winterova 29, 921 29 Piešťany, Slovenská republika
Tel.: +421 33 775 7733
Fax.: +421 33 775 2528
booking@spapiestany.sk
piestany.danubiushotels.sk

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště