Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
16.-19.1. 2014

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
16.-19.1. 2014

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Královéhradecký kraj nabídne lyžování i cyklistiku

 

Expozice Královéhradeckého kraje na brněnském veletrhu Regiontour je zaměřena na aktivní turistiku, zejména cykloturistiku a lyžování. Chybět však nebude ani speciální nabídka turistických produktů pro rok 2014.

Jednotlivé turistické oblasti Královéhradeckého kraje mají pro návštěvníky veletrhu připravenu spoustu zajímavostí:

Hradecko nabídne ochutnávku výrobků, které usilují o nově připravovanou certifikaci Regionální produkt Hradecko. Těšit se můžete na plísňové sýry Niva z Dolního Přímu a výrobky Boučkova pekařství. Novinkou je nabídka  prohlídky historického Hradce Králové pro turistu 3.tisíciletí – Munzee, první ucelená prohlídka s využitím nejmodernějších technologií.

Orlické hory nabídnou návštěvníkům regionální výrobky – keramiku z chráněné dílny Kopeček, exkluzivní Frolíkovu kávu, vyhlášený Deštenský chléb a speciální cibulovou marmeládu z Hostince u Hubálků. U infopultu  se bude možné seznámit s novinkami z Orlických hor, atraktivní  je určitě slevový program formou využití karty hosta, který nabídne např. sportovní zážitky jako dumping nebo fitbox s výraznou slevou, nebo  zcela zdarma. Nabízeny budou také balíčky služeb od ubytovatelů z Orlických hor.

Kladské pomezí se bude prezentovat nabídkou zážitků v romantické krajině  skalních měst Broumovska .  Zejména mladší návštěvníky jistě zaujme tvůrčí dílna papírových modelů z nového muzea v Polici nad Metují, s možností vyzkoušet si postavit jednoduchý model přímo na místě.

Český ráj nabídne informace o možnosti trávení prodloužených víkendů a o Valdštejnských slavnostech. V expozici bude umístěna prodejní minivýstavka regionálního výrobku z Českého ráje – tzv. vinuté perly.

V části vyhrazené regionu Krkonoše návštěvníci budou moci  ochutnat speciální horské pivo z Friesovy boudy. Lákadlem určitě bude možnost využít prezentace České poštovny na Sněžce, která zde umožní zaslání pohlednic s razítkem odeslání z nejvyšší české hory. Firma Rautis předvede ukázku výroby vánočních ozdob ze skleněných perlí.

Také Podkrkonoší nabídne návštěvníkům veletrhu mnoho zajímavého. Na stánku buou prezentovány nejnovější nabídky pro pěší i cykloturistiku, tipy na výlety, výlety pro rodiny s dětmi a mapy oblastí. Novinkou bude možnost zakoupit si ručně vyráběné vánoční ozdoby ze Dvora Králové nad Labem. A keramika z Hořic. K ochutnávce a prodeji budou nabídnuty regionální podkrkonošské produkty – bylinné kapky z Kuksu, mošty, Riedlovy preclíky, a světoznámé hořické trubičky, jejichž výroba kroucením s možností vyzkoušet si bude předvedena na podiu.

V neposlední řadě bude v expozici prezentována unikátní nabídka ZOO  safari ze Dvora Králové, která se pyšní největší kolekcí afrických zvířat v Evropě.   

Program expozice doprovodí svým vystoupením hudební skupina Kostitřas a zpěvem nadějná star Livie Kuchařová.

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště