Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Zkoumání starého kontinentu s Vega Tour

 

Ještě vám chybí ve vašem cestovatelském deníku pár míst z Evropy a neradi jezdíte autem? Pak určitě zajděte v lednu na veletrh GO a ke stánku cestovní kanceláře Vega Tour. Na poznávací autokarové zájezdy napříč starým kontinentem jsou mistři.

 „Kromě autobusových zájezdů chceme také představit jednodenní výlety a další zajímavé produkty,“ uvedla Markéta Lukášová, manažerka zájezdů a odbavení.

 Klienti Vega Touru pohodlně cestují po nejzajímavějších místech Evropy, zpestřují si své víkendy zážitkovými výlety do okolních států. „Mohou si užít si lenošení v termálních lázních, zasportovat si na horách, poznat  přírodní krásy severských zemí, rozveselit se v zábavním parku nebo létem prostě jen tak proplout na palubě některé z námi nabízených jachet,“ shrnula bohatou nabídku cestovní kanceláře se sídlem v Praze Lukášová.

 Pro nadcházející sezónu má Vega Tour pro klienty připraveno mnoho zajímavých novinek, dopravu komfortními autobusy, profesionální průvodce a to vše za skvělé ceny. Stačí prozkoumat jejich web a hlavně přijít mezi 18. a 21. lednem do pavilonu P brněnského výstaviště.

 CK Vega Tour vznikla už v roce 1991 a tehdy sídlila v garáži rodinného domu zakladatele Miloše Capouška. O čtyři roky později se proměnila ve společnost s ručením omezením. Postupně vstupovala na francouzský, britský a skandinávský trh, historie je bohatá. Ze zajímavostí pro laiky se dá třeba vybrat, že autobus Vega Tour účinkoval ve filmu Jamese Bonda – Casino Royale a v Účastnících zájezdu.

Datum: 29.11.2017 13:51:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště