Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Zažijte jiný rozměr relaxace na stánku studia JASYKO

 

Hudba má prokazatelně významný vliv nejenom na psychický, ale i fyzický stav lidského organismu. A teď si představte, jak se tento vliv znásobí při kvalitní reprodukci hudby. Umocněte své zážitky na našem stánku v pavilonu F, zažijte jiný rozměr relaxace!

Sonus Faber Guarneri Evolution 7 2x foto: Jasyko

Sonus Faber Venere 3.0 Wood 4

 

Reprosoustavy mohou vhodným způsobem designově doladit interiér, podtrhnout i zvýraznit jeho dílčí části. Představujeme Vám italské reprosoustavy Sonus Faber, které v sobě odrážejí italský smysl pro krásu a řemeslnou zručnost v každém detailu. Na první pohled zaujmou precizně zpracovanou ozvučnicí. Na jaký model se konkrétně můžete těšit?

V rámci naší expozice se můžete těšit hned na tři druhy reprosoustav Sonus Faber v různých typech provedení. Zaposlouchat se pak budete moci do třípásmového modelu Venere 3.0. Jeho ozvučnice již využívá technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí, která se používá také v nejvyšších modelech této značky.

Pro všechny milovníky kvalitního zvuku máme dobrou zprávu! Vystavené reprosoustavy Sonus Faber Guarneri Evolution RED máme pro Vás po dobu konání veletrhu za zcela výjimečnou cenu. Stejně jako komponenty značky Classé v případě, že zakoupíte celou jejich vystavenou sestavu.

Zrelaxujte se během několika minut na naší expozici v pavilonu F.

Více informací naleznete na www.jasyko.cz

Datum: 16.1.2018 7:12:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště