Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Závody na šlapadlech pro celou rodinu ozvláštní program veletrhů GO a REGIONTOUR

 

Cestovat je možné různými způsoby. Obzvláště v případě, že vyrážíte ven s dětmi, může být skvělým společníkem jízdní kolo nebo šlapadlo. Právě šlapadla jsou u dětí stále oblíbenější a díky moderním prvkům se stávají parťáky jak pro malé děti, tak pro ty odrostlejší. Jaké to je se na šlapadle projet a jak těžké je porazit soupeře při závodě? To si mohou návštěvníci veletrhu Go a REGIONTOUR vyzkoušet díky doprovodnému programu společnosti PIM24 z Třebíče. Ta v Pavilonu P připravila doprovodný program pro celé rodiny, jehož zlatým hřebem jsou závody o zajímavé ceny.

Šlapadla nabízejí v dnešní době opravdu celou řadu možností. Jsou osazena cyklokomponenty, bezdušovými pneumatikami a mohou být vybaveny tří rychlostní převodovkou nebo elektromotorem. Jsou proto vhodná jak na rychlý asfalt, tak do členitého terénu. Společnost PIM24 přináší na český trh šlapadla osvědčených značek BERG, TINTI, AKROBAT a MR.SNOW, mezi kterými najde to pravé člověk, který shání první odrážedlo pro svého potomka i aktivní rodina, která chce i s dětmi vyrážet na náročnější výlety do přírody.

Různé typy šlapadel od společnosti PIM24 si budou moci návštěvníci brněnského výstaviště vyzkoušet na vlastní kůži a ještě u toho vyhrát zajímavé ceny. V sobotu 18. ledna 2020 od 12 do 14 hod jsou v pavilonu P připraveny závody, kterých se může zúčastnit doslova celá rodina. Soutěžit se bude ve třech kategoriích a v každé z nich je možné vyhrát zajímavé ceny. Kategorie Buddy je určena pro děti do 6 let, pro závodníky a závodnice ve věku 7 – 12 let je připravena kategorie Monaco a starší 13 let se mohou na trati utkat v kategorii Racer. Hlavní výhra je nadupané šlapadlo. Všichni závodníci obdrží diplom a originální fotografii na závodním šlapadle. Kromě závodní soboty je možné vyzkoušet si svou fyzičku po každý den konání veletrhu. Děti mohou vyzvat své rodiče na nelítostný závod, ve kterém nemusí zvítězit větší a silnější, ale především šikovnější pilot.

Datum: 21.10.2019 11:00:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště