Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Zasoutěžte si na Go a Regiontour! Je o co

 

Na GO a Regiontour si můžete už teď vybrat dovolenou, najít zajímavé tipy na výlety, potkat se zajímavými osobnostmi a odnést si plno zážitků z festivalového pavilonu. Ale můžete také plno věcí vyhrát – řada vystavovatelů má nachystané soutěže, kvízy nebo dovednostní disciplíny. Takže odnést si můžete nejen slibované zážitky.

 

Vyhrajte zájezd na Mauritius


Krásné pláže, báječné koupání a potápění, nádherná příroda, delikatesy, sluníčko… co víc si přát. Všechno jmenované najdete na Mauritiu. A pokud přijdete na veletrhy GO a Regiontour a cestovatelský festival GO Kamera, můžete do tohoto ráje jet zadarmo. Stačí si zasoutěžit a zkusit odpovědět na záludnou otázku: Kolik kávových zrnek je v balení kávy BWINDI ORPHANS expozice CK Livingstone v pavilonu P? Tipování končí v 16 hodin 21. ledna.

 

Vytočte si pobyt v Horním Rakousku

Kolo štěstí na vás bude čekat na stánku společnosti Privatvermieter Verband Oberösterreich v pavilonu P.  „Za pouhých třicet korun si mohou návštěvníci kolem zatočit a pokaždé něco vyhrají. Máme připraveny malé, střední i cenné dary, ale jen jedno z osmnácti polí kola skrývá hlavní cenu – pobyt zdarma,“ uvedla Marianne Zöchbauer z hornorakouské společnosti, která se zabývá ubytováváním v soukromí. Kolo štěstí měli na stánku už loni a jak dodala, mělo velký úspěch.


Zajeďte si zadarmo do Aqualandu Moravia


Příznivci plavání, vodních atrakcí a lenošení v teplé vodě mohou zkusit své štěstí na stánku Aqualandu Moravia. Pasohlávecký areál taktéž přiveze kolo štěstí a na něm si bude možné vytočit vstupenky do obřího akvaparku, který je nejnavštěvovanějším turistickým cílem Jihomoravského kraje, ale také další hodnotné ceny.

 

Ochutnejte prvorepublikovou kávu


Pokud patříte mezi milovníky kávy, mohla by vás zaujmout soutěž o ochutnávky, které na stánku města Brna připraví trojnásobný Mistr kávy Adam Troubil. Jelikož se letos expozice z velké části věnuje stoletému výročí vzniku ČSR, můžete otestovat, jak chutnala káva za první republiky. O ní dovede Adam Troubil zajímavě povídat. 


Tipujte, lezte, luštěte


Možností na výhry bude na GO a Regiontour nespočet. Můžete získat třeba Autoatlas Turistických známkových míst, stačí se zapojit do šifrovačky. Dřevěné známky jsou fenoménem, bylo jich vydáno již 2456 a sbírají je tisíce lidí nejen v Česku.

Přemýšlet se bude i ve festivalovém pavilonu F, například Klub českých turistů a společnost Tripeduca má nachystanou hru, speciálně vytvořenou pro lednový veletrh. Účastníci se pokusí zjistit, kam zmizel mamut. Proč právě on? V roce 1928 byl jedním z největších taháků tehdejší Výstavy soudobého umění.

Na GO a Regiontour se můžete zapojit do řady hlasování. Například o nejkrásnější kraj, které dlouhodobě pořádá společnost KAM po Česku. Tipovat se bude také na stánku tradičního hosta Agentury Dobrý den, která shromažďuje české rekordy. „Necháváme vyrábět rekordně velikou českou vlajku, kterou následně zaneseme do České knihy rekordů,“ přiblížil jedno z hlavních lákadel lednové expozice v Brně Miroslav Marek, prezident Agentury Dobrý den Pelhřimov. Návštěvníci veletrhu mohou zkusit odhadovat, kolik vlajek o velikosti A4 by se do té obří vešlo.

Na výstavišti se také bude hodně hýbat, tomu je přímo určen zážitkový pavilon F. Zkusit svoje dovednosti a vyhrát ceny lze třeba na první mobilní ferratové stěně v Česku. Na ní se odehrají individuální i skupinové klání o zdolání její dvousetmetrové cesty. Bude se soutěžit i v dětském „nafukovacím“ světě a na své si přijdou i cyklisté.

Datum: 20.1.2018 10:30:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště