Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Zahájení veletrhů se dvěma ministry a dalšími VIP hosty

 

Na slavnostní přestřižení pásky veletrhů GO a REGIONTOUR bylo potřeba třináct nůžek! Tolik významných hostů se sešlo na centrálním pódiu pavilonu P při oficiálním zahájení veletrhů a současně odstartování nové turistické sezony.


Řečníci se shodli, že veletrhy GO a REGIONTOUR významně přispívají k rozvoji cestovního ruchu zejména v českých a moravských regionech. Ocenili také vysokou účast ze Slovenska a zajímavá témata letošního ročníku jako regionální gastronomii, nové technologie v cestovním ruchu nebo aktivní dovolenou. Cestovní ruch v České republice má za sebou další rekordní rok a turistů přibylo ve všech krajích. Do budoucna je největším úkolem pokračovat ve zvyšování kvality služeb v regionech a vypořádat se s nedostatkem kvalifikovaných zaměstnanců.

Slavnostního přestřižení pásky se ujali místopředseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, ministr kultury ČR Antonín Staněk, předsedkyně Rady Asociace krajů ČR a hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Roman Hanák, primátorka statutárního města Brna Markéta Vaňková, předseda Svazu měst a obcí ČR František Lukl, předseda Fóra cestovního ruchu Viliam Sivek, předseda Asociace cestovních kanceláří ČR Vladimír Dolejš, prezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Roman Škrabánek, ředitelka odboru strategie a marketingové komunikace agentury CzechTourism Andrea Jirglová, předseda představenstva společnosti Veletrhy Brno Jiří Oliva a generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš.

 

Datum: 17.1.2019 11:00:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště