Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Zabobujte si. Pěkně v suchu a teple

 

Novinkou chystaných veletrhů GO a Regiontour je festivalový pavilon, který slibuje zážitky pro celou rodinu. Třeba firma PIM24 do pavilonu F doveze rampu Mr. Snow, na níž si půjde zabobovat.

Dospělí i lidé si tak v suchu a teple užijí tubing, který je běžně velkou atrakcí v horských střediscích. V případě PIM24 je ale jedno, jestli leží venku sníh nebo ne, oni dráhu pokrývají speciální tkaninou, po níž se pěkně klouže.

„Rampa se dá různě nastavovat a modelovat, my v Brně vytvoříme zhruba dvacetimetrovou dráhu,“ přiblížila Lada Kelčová, manažerka prodeje PIM24. Bude to jako bobování za domem. Zájemci si počkají na volný snowtubingový kruh, vystoupají schody a šup z kopečka dolů.

To, že tuby, ale i snowboardy nebo lyže po „koberci“ jedou, zajišťuje speciální povrch tkaniny – laicky se dá popsat jako umělohmotná pletenina, tvoří ji maličká očka. „Bez problémů se na ní dá hranit a navíc nepotřebuje žádnou údržbu a případné promazávání,“ poznamenala Kelčová.

Společnost kromě tubové dráhy dovedou vytvořit klasickou „zimní“ sjezdovku nebo běžeckou trať. Více na http://pim24.cz/aktualne/snow.

 

Nezapomeňte, i když by nebyl sníh, zimní zážitky načerpáte mezi 18. a 21. lednem 2018 v pavilonu F brněnského výstaviště.

 

Datum: 4.12.2017 15:13:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště