Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Za zázračným pramenem do Lednice


Lázeňský dům Perla v Lednici je moderním rehabilitačním zařízením, a zároveň nejmladšími léčebnými lázněmi v České republice zapsané na seznam UNESCO.
Jejich hlavní procedurou jsou jodobromové koupele, které jsou přírodním léčivým zdrojem.
Ty jsou dostupné díky nalezišti minerálního pramene, které se nachází v nedaleké Charvatské Nové Vsi v hloubce 1250 m a jsou známé pod názvem Solanka. Působí blahodárně na neurologické a gynekologické obtíže, a jejich účinky přetrvávají 6-9 měsíců. Také dopomáhají k snížení krevního tlaku a napomáhají prokrvení organismu.

Novinkou mezi procedurami je například vinný peeling, který se skládá ze tří hlavních kroků. Po proceduře je vaše pleť mineralizovaná a vyčištěná. Po aplikaci hroznového oleje i regenerovaná a hydratovaná a stává se velmi oblíbenou procedurou.
Lázně nabízí široký výběr pobytových balíčků, jak relaxačních, tak léčebných. Relaxační procedury jsou nabízené v různých délkách od 30 minut až po celou hodinu, kdy už se jedná spíše o speciální rituály, žádaný je například rituál královny Kleopatry a regenerační antistresový zábal.

V průběhu návštěvy lázní se přímo vybízí k návštěvě Lednicko-valtického areálu a sousedních Valtic. „Já mám nejoblíbenější Dianin chrám Rendez-vous ve Valtickém zámku“, říká při popisu okolí lázní Alena Vlašicová, vrchní sestra v lázních Lednice, kde sama působí od roku 2017.

V Lednicích je vystavěný nový pivovar, který se otevíral koncem prázdnin a je novým lákadlem.

 

Datum: 22.10.2022 17:26:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště