Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Za vínem, přírodou nebo památkami po tuzemsku? Veletrh REGIONTOUR představí regiony trochu jinak

 

Za cestovatelskými zážitky není nutné jezdit do vzdálených exotických destinací. Také tuzemsko nabízí celou řadu míst, kam stojí za to vyrazit. Své návštěvníky o tom přesvědčí 29. ročník veletrhu REGIONTOUR, který se koná 16. – 19. ledna 2020 na brněnském výstavišti. Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech představí cestování hravou a netradiční formou. Díky odborným diskuzím, přednáškám, zajímavým výstavám, workshopům nebo festivalu jídla si zde přijdou na své odborníci z oblasti cestovního ruchu, ale široká veřejnost.


Veletrh REGIONTOUR je ideálním místem pro vyměňování zkušeností, čerpání inspirace a předávání odborných poznatků. Na jednom místě se totiž sejdou desítky profesionálů z oblasti cestovního ruchu. „V rámci veletrhu spolupracujeme například s Ministerstvem pro místní rozvoj, agenturou CzechTourism, Asociací krajů ČR nebo různými oborovými sdruženími. V pavilonu P se tak v lednu sejdou opravdové špičky z oboru,“ komentuje Miloň Mlčák, ředitel veletrhu REGIONTOUR. V rámci odborných diskuzí i přednášek tak budou představeny novinky a trendy v cestování, součástí programu je také neformální společenský večer vhodný pro setkání vystavovatelů.

Nejen důležité informace, ale i jedinečný zážitek

Regiony České republiky jsou velmi rozmanité. Stejně rozmanitá proto bude také jejich prezentace na veletrhu Regiontour. Návštěvníci zde najdou zástupce cestovních kanceláří, dopravce, hoteliéry, vinaře i specialisty na cykloturistiku. Seznámí se navíc také s krásami regionů zemí Visegrádské čtyřky.  To vše hravou a názornou formou. „Pouhé rozdávání letáků podle nás nemá smysl. Chceme lidem nabídnout zážitek. Pokud tak chtějí vyrazit na cestu karavanem, mohou si je naživo prohlédnout na výstavě, zúčastnit se diskuze s odborníkem nebo si zajít na film. Pokud je zajímá vinařská turistika, budou mít možnost absolvovat například ochutnávku vín,“ říká Mlčák a dodává, že v programu si najde to své skutečně každý od zkušeného cestovatele po rodinu s dětmi.

Také doprovodný program veletrhu myslí na všechny. Cestovatelé, kteří si nejsou s plánováním dovolené jistí, se mohou obrátit na odborné poradce. Chybět nebudou ani soutěže o hodnotné ceny a zážitky. Poznat kulturní zvyklosti daného regionu budou mít návštěvníci možnost díky rozličným kulturním vystoupením, ale i ochutnávkám místních specialit. Součástí veletrhu totiž bude také food festival Ochutnej svět v pavilonu F, který návštěvníky zavede do různých chutí světa.

Datum: 11.6.2019 10:55:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště