Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Za vínem i za zdravím

 

Na jižní Moravu vyrážíme hlavně za kvalitním a chutným vínem. Najdete tam ale i dokonalou lázeňskou péči, komplexní služby a profesionální léčebné programy pod jednou střechou. Moderní lázeňský komplex v Hodoníně se zaměřuje na léčbu pohybového aparátu, cévního systému a neurologických potíží.


Lázně Hodonín budou v roce 2019 slavit 40. výročí od svého vzniku. Takže to bude rok plný oslav a vzdání díků všem, kteří místní „oázu klidu“ podporují a jsou jim věrni.

Lázeňské umění v akci

Na veletrhu Regiontour budou předvádět lázeňské umění v podobě masáží, aktivního cvičení pod vedením fyzioterapeuta, například nácvik správných pohybových stereotypů, cvičení na míčích či SM systém neboli stabilizační a mobilizační systém pro páteř, probíhat bude i lázeňské poradenství, a nebudou chybět lázeňské oplatky.

„Jezdí k nám především zákazníci věkové kategorie 40+. Jedná se jak o klienty samoplátce, tak i ty, jimž pobyt hradí zdravotní pojišťovna v rámci komplexní či příspěvková lázeňské péče,“ uvádí Iva Kljunić Briešťanská, obchodní náměstkyně Lázní Hodonín.

Hodonínské „moře“

Místní specialitou je mořská voda z období třetihor – jodobromová minerální voda zvaná solanka. Ta působí blahodárně zejména na imunitní systém. Má jedinečné preventivní, léčebné i regenerační účinky na celý organismu. Klienti si taktéž pochvalují individuální, až rodinný přístup. Do své nabídky nově zařadili pobytový balíček s nádechem exotiky „Hodonínské Fiji“, který přiláká snad všechny vyznavače rozmazlování a hýčkání.

Pro seniory jsou přichystané speciální pobyty šité na míru, jež reflektují jejich potřeby a přání. Ale ani na rodiny s dětmi se na Jižní Moravě nezapomněli. Letní koupaliště a krytý plavecký bazén totiž spadá právě pod správu Lázní Hodonín, s.r.o. a v létě jsou pro ně přichystány soutěže i bohatá zábava. „Lidem se u nás zkrátka líbí, a proto se k nám neustále vracejí a vřele nás dále doporučují,“ dokládá oblíbenost lázní vinařské oblasti Briešťanská.

Datum: 30.11.2018 8:33:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště