Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Wellness Hotel Brdy, pobytové a poznávací balíčky pro seniory

Pokud hledáte dobrý vánoční nebo narozeninový dárek pro vaše rodiče či prarodiče, zkuste se kouknout na stránky Wellness Hotelu Brdy ve Spáleném Poříčí. Ten se totiž přímo soustředí na pobytové a poznávací balíčky pro seniory. Kromě toho se nachází jen pár kilometrů od CHKO Brdy – do bývalého vojenského újezdu je vstup možný teprve druhým rokem. Hotel se svými aktivitami se představí na lednovém Regiontouru.

Michal Zeman se svým bratrem spojili hotelnictví se svým dlouholetým podnikáním v autobusové dopravě. „Hotel jsme renovovali a zaměřili jsme se zejména na lidi 55+, pro které vytváříme programy, které stojí hlavně na našem přístupu k hostům, jejich potřebám a přáním. Všechny skupiny, které odjížděly, byly nadšené,“ popisuje letošní zkušenosti Michal Zeman, spolumajitel Wellness Hotelu Brdy a OK BUS Praha.

Na Regiontouru představí novopečení hoteliéři osm typů pobytových balíčků, které lze pořídit od 4 550 korun. „V rámci ceny přijede autobus pro skupinu do nástupního místa, například do Brna, záleží na zákazníkovi. Po cestě do hotelu zastavujeme na některé ze zajímavých památek. Výlety po krásách Plzeňského kraje podnikáme po celý pobyt. A nakonec zase klienty dovezeme zpět. V případě jednotlivců jsme schopni hosty vyzvednout na některé z možných vlakových stanic,“ popisuje Zeman cestování lidí, z nichž už mnoho nechce třeba řídit automobil.

Přínos je jasný – vytrhnout seniory, kteří například již nemají partnera nebo přicházejí o přátele, z jejich osamění. „Během pobytu a při společenských hrách v naší barokní restauraci, která zároveň slouží jako společenská místnost, dochází k seznamování a milé přátelské atmosféře,“ líčí Zeman. V ceně pobytu je kromě animačních programů také plná penze, služby průvodce, živá hudba a rozlučkový večer.

V hotelu se ale samozřejmě ubytují hosté všech věkových kategorií a je to vhodné místo pro pořádání svateb.

Turisticky naladěné klienty určitě nadchne příroda bývalého Vojenského újezdu Brdy, který je volně přístupný až od 1. ledna 2016. Každoročně přibývá víc a víc turistických i cyklistických stezek v místech, kde již skončila pyrotechnická očista. Lidé si tak budou moci udělat výlet k Padrťským rybníkům, po brdském hřebeni, ke zřícenině hradu Valdek, zaniklému klášteru na Teslíně nebo loveckému zámečku Tři trubky. V bývalém vojenském prostoru se dále plánují nové cyklotrasy, které povedou jižní části Brd. Cyklisté se tak budou moci vydat k Fajmanovým skálám nebo do přírodní rezervace Getsemanka. Do budoucna se počítá až se 450 km cyklostezek.

Datum: 27.11.2017 14:34:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště