Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Vytočte si zájezd do Horních Rakous na kole štěstí

 

Přes 300 soukromých hotelů, penzionů a apartmánů z Horních Rakous přijede na GO představit společnost Privatvermieter Verband Oberösterreich. Nabízí ubytování i speciální turistické programy v oblasti od Šumavy a Linze na severu po Dachstein na jihu. Úžasných lokalit a přírodních krás slibuje Horní Rakousko mnohem víc, jak se přesvědčíte na stánku v pavilonu P.

Privatvermieter Verband Oberösterreich je na GO stálým hostem a i letos má pro zájemce přichystané kolo štěstí. „Za pouhých třicet korun si mohou návštěvníci kolem zatočit a pokaždé něco vyhrají. Máme připraveny malé, střední i cenné dary, ale jen jedno z osmnácti polí kola skrývá hlavní cenu – pobyt zdarma,“ uvedla Marianne Zöchbauer z hornorakouské společnosti. Kolo štěstí měli na stánku už loni a jak dodala, mělo velký úspěch, už teď se jim množí dotazy od českých klientů, zda je opět přivezou.




Kromě katalogů a informací jednotlivých soukromých ubytovatelů budou mít v expozici speciální stěnu, na níž dostanou prostor všechny regiony Horních Rakous.

Další informace najdete na www.oberoesterreich.at.

 

Datum: 29.12.2017 10:30:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště