Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Výlet do přírody během veletrhu? Lesní svět zabaví a poučí nejen nejmenší návštěvníky

 

Naučit děti úctě a lásce k přírodě je velmi důležité. Jak to ale udělat hravou formou, která je bude bavit? Na veletrhu GO a REGIONTOUR to návštěvníkům předvedou zástupci společnosti Awocado s.r.o. Děti i dospělí si během doprovodného programu prověří své znalosti o přírodě, vyzkouší si interaktivní hračky a užijí si i dostatek pohybu.


Společnost Awocado s.r.o. se na herní a výukové prvky pro ekologickou výchovu zaměřuje již pět let. Pod značkou Lesní svět tak vyrábí výukové hry, edukační pomůcky i vybavení učeben. Všechny produkty jsou ekologické a doplněné originálními kresbami a texty tak, aby práce s nimi děti bavila. Zábavné vzdělávací prvky mohou turisté potkat na více než sto naučných stezkách po celé České republice. Důkaz o tom, že přírodu lze objevovat i hravě, ale uvidí také návštěvníci brněnského výstaviště, kteří v lednu zavítají na veletrh GO a REGIONTOUR.

„Naše zóna bude plná interaktivních herních prvků, které nejen dětem pomohou zamilovat si přírodu. K vyzkoušení bude například dendrofon, kde zájemci zjistí, jak zní jednotlivé druhy dřeva, chybět nebudou ani poznávací tabulky nebo pulty se zajímavými informacemi o naší fauně a floře,“ přibližuje program Ondřej Kopecký ze společnosti Awocado s.r.o. Ani aktivnější jedinci ale nepřijdou zkrátka. Vyzkoušet si mohou bludiště, prohazovadla, doskočiště nebo se zvěčnit u fotostěny. Všemi atrakcemi děti provedou certifikovaní lesní pedagogové, k ruce tak budou mít skutečné odborníky na oblast přírody. Ukázky interaktivních herních prvků, si můžete prohlédnout už nyní na https://www.lesnisvet.cz/

Datum: 27.11.2019 8:57:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště