Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Vyhodnocení vzácné online soutěže

 

Co je hlavní myšlenkou letošní kampaně veletrhů cestovního ruchu Go a Regiontour? Vzácné maličkosti! Nová komunikační kampaň zapojila do šíření této myšlenky i samotné návštěvníky. Ti měli jeden úkol – říct svůj příběh z cest pomocí jedné fotografie. Sto soutěžících získalo dva lístky na veletrhy, které startují 17. ledna na brněnském výstavišti. Hlavní výhrou je kredit na letenky v hodnotě 10 tisíc korun. Výherní fotografie, kterou vybrala odborná porota, se navíc promítne do kampaně veletrhů Go a Regiontour v roce 2020.


Do online soutěže na vzácné stránce www.vzacnemalickosti.cz se zapojilo přes 2000 soutěžících. Každý z nich přitom viděl vzácné okamžiky z cest v odlišných situacích. Lidé se podělili o okamžiky z hor, od moře či například z výletu na kole. Nechyběli ani domácí mazlíčci na cestách.

Sto soutěžích získalo vstupenky na brněnské cestovatelské veletrhy. Odborná porota pak vybrala jednu fotografii, která se stane jednou z tváří kampaně těchto veletrhů v příštím roce. A tou je fotka z letní dovolené od Markéty Špůrné (fotografie nahoře). Porota ocenila autentičnost fotografie, pozitivní atmosféru a také fakt, že příspěvek šíří myšlenku #vzácnémaličkosti.

 

Ukázky snímků, které se propracovaly do první stovky:

 

Datum: 16.1.2019 17:00:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště