Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Kam až se dá dojet s Čezetou, prozradí cestovatel Vojtěch Hlásný

 

Velká dobrodružství zažívá Vojtěch Hlásný, který brázdí svět na své motorce. Projel Afrikou, vydal se po stopách legionářů i do Himálaje. Přijďte si jeho zážitky poslechnout na cestovatelské veletrhy Go a Regiontour do pavilonu P. Vyprávět o nich bude od pátku do neděle vždy v 11.30, 13.30 a 15.30.

1. S Čezetou po stopách Emila Holuba


Výprava Vojtěcha Hlásného po stopách slavného cestovatele, rodáka z Holic, Emila Holuba. Dnes již legendární Čezeta vyjela ze stínu Stolové hory v Kapském městě, projela kolem majáku v Port Elizabeth, diamantovými poli u Kimberly, solnými pláněmi u Naty, zahlédla Holickou rokli i divoké slony okolo silnice relaxující, Viktoriiny vodopády bez vody, lidi bez peněz, jedoucí auta bez motorů, dívky bez rozumu, továrnu Baťa bez Zlínu a mnoho dalšího.

 

2. S Čezetou na světa kraj, aneb z Čech do Vladivostoku, po stopách legií

V roce 2007 se vypravili Vojtěch Hlásný (17) s otcem Pavlem (54) na motocyklech značky ČZ z let 1962 a 1964 na 13 000 km dlouhou cestu přes celé Rusko k Pacifiku, do legendárního města Vladivostok. O nečekané události na trase nebyla během 50 dní nouze. Cesta probíhala pře místa spjatá s československými legiemi a jejich působením v 1. světové válce.

 

3. S Čezetou na střechu světa

Promítání o tříměsíčním putování po Indii a Himalájích. Během cest se podařilo objevit bývalou továrnu na licenčně vyráběné motocykly Jawa, proniknout do tajů indické kuchyně i dosáhnout nejvyšší silnice světa.

 

Datum: 12.1.2019 8:29:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště