Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Veletržní jízda přes překážky s Electric Bike Action a dvojicí showmanů BIKE O´ CLOCK!

 

Spatřit na vlastní oči finalisty Česko Slovensko má talent a profesionální bikery Damjana Siriški a Ondru Šenka. Showmany, kteří budou předvádět kaskadérské kousky na elektrokolech. Takovou příležitost dostanou návštěvníci brněnských veletrhů GO a Regiontour, který se koná od čtvrtka do neděle.

Vůbec poprvé se tak u stánku magazínu Electric Bike Action objeví velký prostor určený pro E-BIKE show, exhibici v biketrialu okořeněnou o ukázky na elektrokolech. „Damjan Siriški (na snímku vpravo - pozn. red.) a Ondra Šenk (vlevo) jsou biketrialoví šampioni, skvělí jezdci na všech druzích kol a navíc i výborní baviči. V naší show předvedou extrémní kousky,“ popisuje spolupracovník dvojice a vydavatel magazínu Electric Bike Action Ondřej Vysypal.

Profesionálové, kteří spolu vystupují pod hlavičkou uskupení BIKE O´CLOCK, dále ukážou divákům nevídané věci také na elektrokolech. Tedy jízdu přes překážky, jízdu na zadním kole, skoky i otočky. Jednoduché triky si vyzkouší i návštěvníci. „Elektrokola budeme půjčovat. Lidé si tak můžou na elektrokole vyzkoušet jednoduché překážky a s našimi jezdci konzultovat svou techniku, nastavení e-biku a další detaily. Budeme pořádat také soutěže o drobné ceny,“ líčí Ondřej Vysypal, jehož časopis na veletrhu spolupracuje se stánkem Světelektokol.cz.

Zájemci si osvojí nové jízdní dovednosti pod vedením zkušených bikerů, mladší děti se ale na elektrokolo nedostanou. „Všechno je omezené velikostí testovacích elektrokol, aby bylo testování bezpečné,“ říká šéfredaktor časopisu Electric Bike Action. Nutno dodat, že elektrokola jsou velkým trendem – díky pohonu na ně usedá stále více a více lidí, prodeje letí skokově nahoru. Ukázal to mimo jiné loňský festival Life!, speciální cyklistická sekce BIKE Life! a také konference odborníků E-BIKE.

Exhibice se budou konat v pátek, sobotu i neděli. „Show se uskuteční třikrát za den. Časy budeme ještě na stánku upřesňovat, ale bikeři pojedou zhruba kolem jedenácté, jedné a třetí hodiny,“ doplňuje vydavatel magazínu o elektrokolech.

E-BIKE show podobně jako E-BIKE škola jsou podpůrné projekty časopisu. Konají se na veřejných akcích a zdokumentovány jsou i na YouTube kanále magazínu. Ten jako dvouměsíčník vychází už pátým rokem. „Píšeme v něm o novinkách a trendech a přinášíme přehled o elektrokolech na domácím i zahraničním trhu,“ líčí Vysypal.

Čtenáři se tak mohou přímo na veletrhu dozvědět nové informace, diskutovat s redakcí, objednat si předplatné anebo získat starší výtisky. „Lidé se nás můžou zeptat na cokoliv, co je zajímá. Od pořízení nového elektrokola přes jeho údržbu, nabíjení až právě po techniku jízdy a osvojení si zvláštních dovedností na překážkách,“ podotýká vydavatel magazínu.

Kromě exhibice se mohou lidé těšit také na nová moderní elektrokola. „Na veletrhu budou právě u našeho partnera www.svetelektrokol.cz vidět modely z kolekce pro rok 2020,“ zakončuje Vysypal.

Datum: 17.1.2020 6:10:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště