Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Veletrhy GO a Regiontour jsou zahájeny

 

A je to tady - mezinárodní veletrhy GO a Regiontour jsou oficiálně zahájeny! Aktu se ujalo deset osobností v čele s předsedou Senátu Milanem Štěchem.

Veletrhy cestovního ruchu každoročně přivítají několik desítek významných hostů z České republiky i zahraničí. Letošní oficiální zahájení proběhlo netradičně v prvním poschodí kongresové části pavilonu P, odkud je krásný výhled na působivé expozice.

Slavnostního přestřižení pásky se ujali předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, předsedkyně Rady Asociace krajů ČR Jana Vildumetzová, hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek, primátor města Brna Petr Vokřál, generální ředitelka agentury CzechTourism Monika Palatková, předseda Fóra cestovního ruchu Viliam Sivek, předseda Asociace cestovních kanceláří ČR Vladimír Dolejš, prezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Roman Škrabánek a generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš.

VIP hosté ve svých vystoupeních ocenili zejména pozitivní vývoj v odvětví cestovního ruchu a nový koncept veletrhů GO a REGIONTOUR. „Tyto veletrhy jsou dobrou ukázkou, čeho všeho jsme již na poli cestovního ruchu dosáhli,“ konstatoval Milan Štěch. Díky nové koncepci se podnikatelské subjekty nově mohou prezentovat společně s kraji, což přivítali přítomní představitelé asociací cestovních kanceláří a agentur. Předseda Fóra cestovního ruchu Viliam Sivek připomněl, že 99 % příjmů v sektoru zajišťují malé a střední podniky. Přímo na zahájení Veletrhů cestovního ruchu pak podepsal memorandum o spolupráci Fóra cestovního ruchu s Asociací malých a středních podniků a živnostníků, kterou zastupoval předseda představenstva Karel Havlíček.

 

Na snímku zleva: prezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Roman Škrabánek, předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch, generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš, ministryně pro místní rozvoj ČR Klára Dostálová, brněnský primátor Petr Vokřál, předsedkyně Rady Asociace krajů ČR a hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová a jihomoravský hejtman Bohumil Šimek.

 

 

 

 

Datum: 18.1.2018 10:36:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště