Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

V dětském centru se vyřádí malí, ale i velcí

 

Novinkou nadcházejících veletrhů GO a Regiontour je festivalový pavilon F. Zejména ty menší návštěvníky zaujme dětské centrum, které připraví příborská společnost Aquazorbing.cz.

„V našem prostoru plánujeme několik atrakcí se zaměřením na menší děti. Například nafukovací perníkovou chaloupku s prodejem regionálních perníkových výrobků a také nafukovací městečko s prolézačkami,“ uvedl majitel společnosti Dominik Korčák.

Trošku adrenalinovější atrakce budou čekat na starší děti, které se také více zapotí. Mohou vyzkoušet skákací koule wipe out známé z televizní show Drtivá porážka. Proběhnou se po nafukovací opičí dráze.

Rodiče, kteří by v koutku nechali děti řádit a šli si užívat dalších lákadel pavilonu F, se nemusí o své děti bát. „Atrakce budou hlídané našim vyškoleným personálem, hlídáme bezpečnost, dozorujeme,“ popsal Korčák.

No a zapojit se mohou i samotní dospělí – organizátoři pro ně připravují nafukovací fotbalové šipky nebo bublinový fotbal. 

Několikrát za den se v dětském centru odehraje několik soutěží, v nichž předvedou své dovednosti. Za běhání po atrakcích se bud platit.

AQUAZORBING.CZ s.r.o. je rodinná firma v města Příbor. „Pronajímáme skákací hrady, nafukovací atrakce, nafukovací prolézačky, nafukovací skluzavky, vodní atrakce, aquazorbing, body zorbing, bumperball, bublinový fotbal. Máme tématické atrakce a nafukovací hrady pro všechny. Realizujeme dětské dny, firemní akce, branné dny do škol, akce „Neseď doma“, akce „Aquashow“. Organizujeme sportovní akce, teambuildingové akce, pronajímáme atrakce pro mateřské a základní školy,“ láká na svých stránkách. 

 

Datum: 18.12.2017 12:05:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště