Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
17.-20.1. 2019

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
17.-20.1. 2019

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

UPOZORNĚNÍ: Klamavý formulář vyzývající k zápisu do katalogu Go a Regiontour

 

V posledních dnech se objevil ve schránkách některých vystavovatelů formulář, který vybízí k zápisu do údajného oficiálního katalogu Go a Regiontour. Ačkoliv se písemnost tváří jako legitimní komunikace BVV, upozorňujeme, že nemá naprosto žádnou vazbu na společnost Veletrhy Brno a.s. Důrazně doporučujeme, aby vystavovatelé veletrhu Go a Regiontour na nabídku nereagovali. Její vyplnění totiž nic nepřinese. Naopak při potvrzení a odeslání vzniká těžko vypověditelný finanční závazek.

Díky vlastním zjištěním i na základě upozornění klientů registruje společnost Veletrhy Brno, a.s. na případy šíření klamavých nabídek na zveřejnění firemních údajů v katalogu Go a Regiontour. Zpravidla anglicky psaný formulář (jeho náhled lze vidět níže) se na první pohled prezentuje jako bezplatná aktualizace údajů v internetovém katalogu. Drobným písmem ale upřesňuje, že jde o objednávku reklamního prostoru na webových stránkách. Po vyplnění a odeslání písemnosti tak přijde klientovi faktura, která požaduje úhradu více než 1 200 euro.

Doporučujeme klientům, aby pečlivě pročetli podobné „nabídky“ dříve, než se rozhodnou je vyplnit a odeslat. Pokud však přesto závadný formulář odešlete a nechcete za nevyžádané služby platit, pak vám doporučujeme, abyste zaslali provozovateli katalogu, který je uveden drobným písmem až na konci objednávky, oznámení, že odstupujete od smlouvy z důvodu podvodného jednání. Na jakékoli další výzvy o zaplacení pak již nijak nereagujte, případně pohrozte trestním oznámením.Datum: 12.9.2017 17:02:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště