Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Tvář venkova pokřtili slivovicí

 

Jak vypadá kvalitní venkovská architektura? Je funkční, estetická a citlivě zasazená do krajiny. Příkladné stavby již osm let zviditelňují publikace Tvář venkova a nejnovější svazek této ediční řady dnes slavnostně pokřtili na pódiu v pavilonu P.


Edice Tvář venkova dokumentuje vynikající stavební činy realizované na venkově, a to jak rekonstrukce, tak nové budovy. Tyto obytné, výrobní, technické i zemědělské stavby jsou charakteristické pro různé kouty českého, moravského a slezského venkova. Publikaci Tvář venkova 2017 připravila obec Bělotín za podpory z programu Ministerstva pro místní rozvoj a díky finančnímu příspěvku Spolku pro obnovu venkova.

„Figurují zde veřejné prostředky, ale kam jinam by měly směřovat než do podpory toho, co by se mělo ukázat ve vztahu k rozvoji venkova. Z mého pohledu je to výborný počin a také ukázka úspěšné spolupráce státu s neziskovými organizacemi,“ prohlásil při této příležitosti náměstek ministryně pro místní rozvoj David Koppitz. Slavnostního křtu se spolu s ním ujali starosta obce Bělotín a místopředseda Spolku pro obnovu venkova Eduard Kavala, vydavatel publikace Jan Machovský, jednatelka společnosti C.O.T. media Eva Frindtová a generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Jiří Kuliš.

 

Datum: 18.1.2018 18:00:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště