Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

To nejlepší z celého světa v jednom pavilonu. Veletrh GO nabídne odborné diskuze i interaktivní festival 5 kontinentů

 

Milovníci cestování mají v dnešní době v podstatě neomezené možnosti. Vybrat si z nich ale nemusí být snadné a to jak pro samotné cestovatele, tak pro společnosti, které zážitky zprostředkovávají. Nejžhavější novinky z oblasti cestovního ruchu, odborné diskuze profesionálů, ale i zajímavé prezentace pro veřejnost proto v rámci čtyř dní nabídne na jednom místě festival GO. Již třicátý ročník Mezinárodního veletrhu průmyslu cestovního ruchu, který se specializuje na výjezdovou turistiku, obsadí pavilon P brněnského výstaviště 16. – 19. ledna 2020.

Národní turistické centrály, tuzemské i zahraniční cestovní kanceláře, dopravní společnosti ale i zástupce oborových asociací se se díky veletrhu GO setkají na jednom místě. Své zkušenosti, poznatky, novinky a aktuální témata budou mít možnost sdílet například v rámci diskuzní platformy GOREG- FÓRUM, která se koná v první den festivalu. Na fóru vystoupí tuzemští i zahraniční řečníci, kteří patří ke špičkám v oboru. „V rámci veletrhu vyhlásíme také Velkou cenu cestovního ruchu, která je odborným oceněním pro společnosti působící v této oblasti. Chybět nebude ani společenský večer, kde se mohou účastníci veletrhu neformálně potkat a předat si své zkušenosti,“ říká Miloň Mlčák, ředitel festivalu GO.  Součástí veletrhu GO bude také cestovatelský festival GO KAMERA, který se letos odehraje společně s veletrhy v pavilonu P. Festival 5 kontinentů nabídne nejen poutavé přednášky, ale také služby pro návštěvníky. Poradenská centra například prozradí, jak se správně v konkrétních destinacích pohybovat.

Zvyky i kuchyni všech kontinentů poznáte na festivalu

Zkrátka ale nepřijdou ani návštěvníci z řad široké veřejnosti. Díky atraktivnímu programu se dozvědí vše o cestování do vysněné destinace. Navštívit mohou zajímavé přednášky, diskuze, výstavy i besedy. Na vlastní oči se seznámí s různými možnostmi cestování, ať už jde o cestování karavanem, na kole nebo let do vzdálené exotické země, prohlédnou si potřebné vybavení a zjistí informace od zkušených cestovatelů. „Velkou novinkou veletrhu GO je také Festival 5kontinentů, který nabídne interaktivní prezentaci jednotlivých světadílů, poradenské centrum, kulturní vystoupení, filmy, výstavy fotografií i besedy s populárními cestovateli,“ dodává Mlčák. V rámci prezentace jednotlivých kontinentů budou mít návštěvníci navíc možnost ochutnat také lokální speciality. Součástí veletrhu totiž bude také velký Food Festival, kde se představí kuchaře ze všech koutů světa, i oblíbené celebrity v živých show.

Datum: 11.6.2019 11:19:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště