Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Tipy na skvělé a dostupné destinace


Milujete cestování a caravaning? Pak vám jistě nejsou neznámou osvědčené destinace, do kterých se bez problémů dopravíte i s „domečkem“ na kolech. Západ slunce u moře v Chorvatsku, divoká horská příroda ve Slovinsku i kouzelná historická architektura Španělska vás jistě učarují. Tipy na krásná místa s dobrým zázemím vám přináší Studio Karavan, mediální partner veletrhů. Na jejich webu najdete ke každé zemi poutavé podcasty, plné inspirace a zážitků.

O Španělsku se Zuzanou Churanovou

Zástupkyně španělské centrály cestovního ruchu vás zasvětí do tajů malebné země, která je snem řady cestovatelů. Ať už je váš cíl Mallorca, Kanárské ostrovy nebo Barcelona, dozvíte se, co země z pohledu přírody a rozmanitosti krajiny nabízí, kdy je nejlepší kterou destinaci navštívit a co chutnat z místní kuchyně. V praktických odkazech pak najdete důležité informace o výši mýtného, servisních místech a stáních i o připravených trasách pro karavany, cyklisty či milovníky pěší turistiky.
Více zde: https://studiokaravan.cz/spanelsko-krasna-zeme-pro-aktivni-dovolenou-i-karavaning/

O Slovinsku s Michalem Kurou

Máte rádi termální lázně, kraj plný vinic, průzračné moře či vysoké skalnaté vrcholy hor? Pak vás Slovinsko jistě uspokojí a pro kempování a karavaning je tato země doslova stvořená. Jak nejlépe vyhledat kempy či karavanová stání a co vše se tu fanouškům kempování nabízí, se dozvíte v rozhovoru s Michalem Kurou ze Slovinské centrály cestovního ruchu.

Více zde: https://studiokaravan.cz/kempovani-ve-slovinsku-rady-tipy-a-informace/

O Chorvatsku se Zdeňkem Molcarem

Rozhovor s milovníkem středomořské země vám přinese tipy na zajímavé kempy, dozvíte se, ve kterém ročním období je dobré Chorvatsko navštívit a jaká může být kvalita zázemí pro karavanisty.

Více zde: https://studiokaravan.cz/chorvatsko-oblibena-destinace-pohledem-pravidelneho-navstevnika/

 

Datum: 5.5.2022 16:22:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště