Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

THOODDOO – maledivský tropický ráj za skvělou cenu – přijďte vyhrát dovolenou!


Bílý písek, neuvěřitelně modrá a teplá voda, barevné korálové útesy s bohatým podmořským životem, nádherné pláže - to jsou Maledivy. Objevte kouzlo malého tropického ostrova Thoddoo, který je vyhlášený nejen svými přírodními krásami, ale i vstřícností místních obyvatel. Čím dál tím častěji cestuji turisté na lokální ostrovy s ubytováním v penzionech. O sportovní zázemí, potápění, výlety na lodích a výborné jídlo není nouze. Thoddoo je cca 60 km od Malé a na ostrov se dostanete našim „speed boatem“.

Navštivte náš stánek a setkejte se s panem Moosa Farooqem, majitelem jednoho z devíti místních penzionů, které bude na veletrhu GO a REGIONTOUR od 20. do 23. října 2022 zastupovat,“ dodala Ladislava Bartošová. Budete mít příležitost se zeptat na vše, co Vás zajímá o dovolené na Maledivách, můžete se podívat na řadu jeho vlastních fotografií a videí nebo si rovnou domluvit dovolenou.

Návštěvníky stánku čeká každý den losování dvou poukazů na týdenní pobyt pro dvě osoby na tomto krásném maledivském ostrově.

Stačí přijít na náš stánek a vyplnit krátký kvíz.

 

 

Datum: 27.9.2022 16:01:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště