Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Thajsko pod drobnohledem: Země mnoha tváří a splněných přání

 

Jednoduše pohádka, obrovský zážitek, nezapomenutelná vzpomínka. Mnohé chvály se snáší od aktivních i dovolenkových turistů na svůj pobyt v Thajsku. Tato asijská země, která je 50. nejrozlehlejší na světě a 20. nejvyspělejší z pohledu ekonomického, je hlavním partnerem veletrhu GO 2020. Ročně do thajského království zamíří na 30 milionů turistů. Proč je tak lákavé? Odpovídají zástupci státní thajské centrály cestovního ruchu.

Thajsko je exotická, rozmanitá země a nabízí pro každého něco.

Je to země jak s luxusními hotelovými rezorty v oblíbených letoviscích, kde je bujarý noční život, vodní sporty na pláži i velké vyžití pro milovníky nákupů, tak s romantickými bungalovy na malých téměř opuštěných ostrovech, kde máte celou pláž jen pro sebe a odpoledne můžete strávit s příjemnou knihou v houpací síti.

Je to země s bohatou historií, takže pokud se sem vydáte, udělejte si chvíli na návštěvu některého z bývalých královských měst Ayutthaya nebo Sukhothai. Impozantní sochy Buddhy udělají dojem na každého.

Sukhothai

Je to země s krásnou přírodou a množstvím národních parků. Parky jsou jak vnitrozemské, kde můžete pozorovat hejna ptáků a vykoupat se v chladivých vodopádech, tak mořské, kde je radost potápět se a šnorchlovat a pozorovat hejna ryb.

Je to země, kde lidé rádi oslavují, zkuste si tedy cestu naplánovat i v období některých slavných festivalů (například Loi Krathong – svátek světel), kdy se všechny řeky rozzáří stovkami plovoucích košíčků se svíčkami.

Země pro rodinnou dovolenou i země pro samotáře, kteří chtějí s batohem poznávat svět.

Země se skvělým golfovým zázemím.

Země s výborným jachtařským zázemím. I když nemáte kapitánské zkoušky, nezoufejte, pronajměte si loď s profesionálním skipperem.

Země plná skvělého jídla, usměvavých přátelských lidí, rušných trhů, kde seženete všechno možné ale i luxusních obchodních center, zelených rýžových polí a kokosových plantáží. Země plná vůní, chutí, barev a slunce. A hlavně země, kde je po celý rok krásné slunečné počasí.

Foto: archiv Tourism Authority of Thailand

Datum: 7.1.2020 7:35:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště