Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Thajsko pod drobnohledem: Dopřejte si lázně

 

Osvěžující vzpruha pro tělo i pro duši je návštěva thajských wellness center a lázní. Fenoménem je thajská masáž. Je to reklamní „trik“, nebo po sobě nechávají Thajci šlapat běžně a jde o neodmyslitelnou součást života? Určitě ji vyzkoušejte i vy, doporučují zástupci státní thajské centrály cestovního ruchu.

Dovolená má být relax se vším všudy, a právě v Thajsku jsou na to perfektně vybaveni. Kde jinde si dopřát klasickou thajskou masáž, než přímo v jejím domově. Hlavním účelem thajské masáže je rozproudění energie v těle v souladu s vaším dýcháním.

Nejrůznější lázně, wellness a relaxační pobyty si získávají čím dál větší oblibu po celém světě. Thajsko nabízí všechny tyto služby na velmi vysoké úrovni – najdete tu široké spektrum lázeňských center a v nich množství rozmanitých procedur. Můžete si užít jak ty čistě tradiční, při kterých vás bude nejdříve bolet tělo, ale pak budete jako znovuzrozeni, tak různé holistické nebo i moderní medicínské.

Je prokázáno, že úsměv snižuje stres, takže v naší „Zemi úsměvů“ uděláte návštěvou některého z relaxačních center pro své tělo i duši jistě maximum. Výborná wellness centra nejsou jen ve známých místech, jako je Bangkok, Phuket či Pattaya, ale také na různých ostrovech nebo v menších městech.

Intenzitu si určíte sami

Thajská masáž nebolí. Nechte si doporučit intenzitu masáže tak, jak vám bude nejlépe vyhovovat. Pokud byste i tak měli obavy, vyzkoušejte více relaxační olejovou masáž, masáž nohou, zad, hlavy, nebo rukou. Nejproslavenější škola tradiční thajské masáže se nachází v Bangkoku v chrámě Wat Pho, kde se tomuto umění učí většina thajských masérů, dalšími vyhlášenými chrámy v Bangkoku jsou Wat Ma-hathat a Wat Parinayok. Masáž si zde můžete dopřát i vy, anebo pro netradiční zkušenost se zúčastněte dvoutýdenního kurzu sami.

Udělejte si na sebe čas a masáž si při návštěvě Thajska určitě dopřejte. A vyzkoušet ji můžete přímo při návštěvě veletrhů Go a Regiontour.

Datum: 13.1.2020 9:15:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště