Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Speciální hořčice paní Aleny Partykové musíte ochutnat


Receptury k hořčicím si Alena Partyková vytvořila sama a vyrábí je bez barviv a konzervantů. V nabídce má 13 druhů hořčic. Celý život se věnovala vaření a ve volném čase zavařovala a vymýšlela nové recepty. Po domácku vyrobenou hořčici jednou přinesla ochutnat na chilli festival v roce 2015, jen tak a lidi měli zájem o koupi. To bylo prvním impulsem k tomu, že je začne vyrábět, prodávat a živit se tím. Mezi jejími prvními hořčicemi byla plnotučná, chilli a křenová. Hrubozrnná je novinkou. V minulých letech získala ocenění chuť jižní Moravy za meruňkovou. Oceněné byly i hořčice s medvědím česnekem, které jsou bestsellerem, ale také bylinková, ve které je tymián, rozmarýn a šalvěj.

Milovníci zdravého životního stylu jistě ocení hořčici s kurkumou, ti, co mají rádi pikantní zase hořčici s chilli či pikantní kremžskou. Nejoblíbenější hořčicí paní Partykové je hrubozrnná a s červeným pepřem.

Paní Partyková je ráda za každého stálého i nového zákazníka „Reprezentaci svých produktů si zastávám sama a ráda se potkávám s lidmi na farmářských trzích“, říká Alena Partyková. Její produkty můžete pořídit na e-shopu či ji navštívit poslední den v rámci veletrhu Go a Regiontour.

 

Datum: 23.10.2022 10:32:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště