Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

S Periscopem nejen do Skandinávie, ale do celého světa

 

Za pouštní romantikou do Ománu, za ledovci do Kanady, za sopkami na Island a na Nový Zéland, za velehorami do Nepálu a za kláštery do Gruzie. Brněnská cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie vozí turisty do úchvatné přírody a exotických destinací několika kontinentů. Na veletrhu GO vystavuje každý rok a její průvodci letos na pódiu přednášeli o čtyřech populárních destinacích: Madeiře, Norsku, Islandu a Skotsku.

Cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie začínala před 26 lety se zájezdy na sever Evropy, ale v poslední dekádě se její nabídka rozrostla o řadu ostrovních a exotických zemí. Důvodem byla poptávka stálých zákazníků, kteří zůstávají CK PERISCOPE věrní. „Klienti s námi objeli Skandinávii a pak zatoužili poznávat místa, kde ještě nebyli. A chtějí tam jet zase s námi, proto pro ně každý rok chystáme novinky,“ říká Martina Koňaříková, prodejce zájezdů cestovní kanceláře PERISCOPE Skandinávie. K letošním novým destinacím patří Austrálie, Nový Zéland a dosud málo navštěvované perly střední Asie Uzbekistán a Kazachstán.

„Největší zájem máme dlouhodobě o zájezdy do Norska a na Island, kam zároveň chystáme nejširší nabídku. V poslední době se velmi dobře prodávají také zájezdy na Madeiru a Azorské ostrovy, stálicí je Petrohrad a Finsko,“ vypočítává Martina Koňaříková. Brněnská cestovní kancelář oslovuje hlavně aktivnější klienty, kteří chtějí poznávat památky i přírodu a mají rádi turistiku. Náročnost zájezdu je v katalogu vyznačena barvou od modré až po černou, stejně jako u lyžařských sjezdovek. „Máme i pobytové zájezdy s výlety a poznávací verze pro klienty, kteří třeba z důvodů věku nebo pohybové zdatnosti nechtějí absolvovat náročnější pochody. Naopak pro klientelu, která ráda chodí a je fyzicky zdatná, chystáme turisticky náročné cesty,“ popisuje zástupkyně CK PERISCOPE. Černou barvou je v letošním katalogu označen zájezd na Skotskou vysočinu s přechody nezpevněného terénu se sutí a mokřady.

Výborným pomocníkem v propagaci destinací jsou veletržní přednášky v podání největších znalců – průvodců zájezdů. Prezentace CK PERISCOPE byly součástí doprovodného programu Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Mezi návštěvníky veletrhu o ně byl obrovský zájem, takže někdy ani nestačila místa v hledišti. V pátek se spolu s průvodcem Antonínem Novákem vypravili na Madeiru s jejími festivaly a květinovými slavnostmi, kdy chodníky pokrývají ornamenty ze statisíců květů. Virtuálně navštívili slavnou orchidejovou zahradu, přírodní lávová jezírka i strmé útesy s vodopády a prohlédli si místní raritu – ovoce anona. Tři víkendové přednášky připravil průvodce Patrik Dekan, který z pódia pozval na zájezdy do Norska, na Island a do Skotska.

 

Datum: 20.1.2019 8:59:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště