Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

S Brnopasem objevíte Brno výhodněji

 

 

Návštěvníkům a turistům, kteří přijíždějí poznávat Brno, se bude hodit novinka, kterou na veletrhu GO a Regiontour představilo brněnské Turistické a informační centrum. S novým Brnopasem  získají zlevněné vstupy do řady městských atrakcí.


Elektronická turistická karta, kterou jde zakoupit přímo v centru nebo na jeho webu, zajistí jejímu držiteli mnoho výhod. „Spočívají především ve zlevněných vstupenkách. Například na Špilberk se s ním návštěvník dostane o 20 procent levněji, stejně jako do bývalé káznice na Celju či na představení v Divadle Bolka Polívky,” objasnila Pavla Kučerová z Turistického informačního centra. V současnosti takto funguje na 34 místech různě po Brně. Někde majitele Brnopasu pustí dokonce zdarma jako třeba do zahrady vily Tugendhat nebo zábavního centra Elektrikárium.

Za jednodenní Brnopas zaplatí dospělý 290 korun, dítě do 15 let pak o stovku méně. Maximální doba, na kterou lze tuto turistickou kartu koupit, čítá čtyři dny. Stojí o dvě stě korun více.

Nabídka se bude rozrůstat, protože centrum momentálně jedná s mnoha dalšími partnery. Rozšíření možností, jak kartu využít, představí se začátkem turistické sezony na jaře. Brožura k Brnopasu je k dostání také v angličtině, takže jeho výhody mohou využít i cizinci.

Datum: 20.1.2018 16:00:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště