Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Rozhovor s prezidentem AČCKA Romanem Škrabánkem

 

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur je jedním z klíčových partnerů brněnských veletrhů cestovního ruchu. Ty letos startují 16. ledna na brněnském výstavišti. A to s novou koncepcí, která bude svým formátem atraktivnější pro odborného návštěvníka i veřejnost. Zeptali jsme se prezidenta AČCKA Romana Šrabánka, co si o novém formátu našich veletrhů myslí.

Co říkáte na novou koncepci veletrhů GO a REGIONTOUR 2020?
Naše asociace, jako letitý odborný partner veletrhu GO, velmi vítá snahu pořadatele o jeho další zatraktivnění a popularizaci směrem k široké veřejnosti.

Pozitivně vnímáme zejména novinku v podobě Festivalu 5kontinentů, který je synergickým oživením celé akce a vhodným doplňkem podtrhujícím vlastní prezentaci vystavujících subjektů. Za velice smysluplné považujeme i užší propojení oblíbeného cestovatelského festivalu GO Kamera se samotným veletrhem.

Věříme, že nový koncept je krokem, který napomůže upevnit pozici veletrhu jako tradičního kanálu pro oslovování zákazníků. Za AČCKA mohu potvrdit, že stejně jako v minulých letech, také letos aktivně zajišťujeme kolektivní účast členských firem na veletrhu a podílíme se na propagaci nejen mezi odborníky z oboru, ale i směrem k veřejnosti.  

Roman Škrabánek
prezident AČCKA

Datum: 2.9.2019 12:43:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště