Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Rekordně velká vlajka je v Brně

 

Obrovská vlajka visí v pavilonu P. Na veletrhy GO a Regiontour ji dovezli odborníci na rekordy vzatí - Agentura Dobrý den z Pelhřimova, která mapuje a sleduje české rekordy.

Odstartovala tak svoji hlavní aktivitu pro rok 2018 nazvanou Český den s českými vlajkami. Váže se k 100. výročí československé samostatnosti a chystá u této příležitosti dvě velké akce. Vlajka už je zanesená v České knize rekordů a návštěvníci veletrhu si mohou zasoutěžit a tipnout, kolik vlajek o velikosti A4 by se do té obří vešlo. Zkusíte to?

Přímo na 28. října 2018 se pak agentura pokusí přimět co nejvyšší počet lidí, aby vyvěsili české vlajky. „Smysl akce není v rekordu samotném, ale ve způsobu trávení času v rámci státních svátků, v uvědomění si sounáležitosti. Chceme, aby nešlo pouze o den volna, o den kdy se nejde do práce či do školy. Kdysi se o významných dnech konaly tábory lidu, šlo o připomenutí přelomových okamžiků v historii našeho národa. Připomínejme si je v pospolitosti i nadále. Vyvěšení vlajky v tento významný den budiž dobrovolné, ale bereme tuto akci i jako jakousi sondu,“ uvádí Marek.

 V brněnské expozici návštěvníci uvidí i mnoho dalších českých NEJ, která podle Marka odráží hrdost na um a dovednost českých lidí.


Datum: 19.1.2018 8:15:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště