Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Řekni svůj příběh z cest jednou fotkou. Získej letenky nebo se staň tváří kampaně Go a Regiontour 2020

 

Cestování. Někdo si užívá válení na pláži u moře a jiný zase tráví hodiny na cestách s batohem na zádech. Ať už cestujete po malebné České republice, nebo do vzdálenějších koutů světa, s cestovkou, nebo na vlastní pěst, příběhy tvoří i všední zážitky. No schválně, vybavíte si nějaký? Dokážeš vyprávět svůj příběh z cest pomocí jediné fotografie? Zapoj se do hravé soutěže a sdílej s námi myšlenku, že běžné momenty lze učinit vzácnými.


Jak se zapojit do online soutěže?

Na vzácné stránce www.vzacnemalickosti.cz učiníš 4 jednoduché kroky:

  1. Nahraj svoji cestovatelskou fotku.
  2. Vyber vhodný (vtipný) slogan.
  3. Registruj svoji koláž do soutěže (pár kliků!).
  4. Sbírej lajky na Facebook profilu Vzácné maličkosti.

 Pokud se nechceš zapojovat do soutěže, můžeš si vytvořit vlastní koláž jen tak pro radost. Recept na tvorbu je stejný. Teď už se stačí jen zamyslet, jaké momenty jsou pro tebe vzácné. 100 soutěžících s nejvíce likes na Facebooku získá dvě vstupenky na lednové veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour, které se odehrají 17. až 20. ledna 2019 na brněnském výstavišti. Ovšem vyhrát lze i voucher na letenky v hodnotě 10 000 korun, případně se vybraná fotka může stát hlavní tváří kampaně veletrhů Go a Regiontour 2020. Protože kampaň brněnských cestovatelských veletrhů chce zobrazovat autentické situace, cestovatele a příběhy. No a ty tvoříš právě ty.

Bylo nebylo aneb Kde se vzaly #vzacnemalickosti?

Kde se vzala myšlenka #vzacnemalickosti? Tým brněnských veletrhů cestovního ruchu Go a Regiontour se rozhodl zobrazovat všední momenty z cest. Nová kampaň tak neukazuje bezchybné pláže z luxusních katalogů či bez potíží naplánovaný trip po Česku. Naopak představuje momenty z běžného života, které se stávají v našich příbězích vzácnými okamžiky. Inspirací pro kampaň je tak například „pánská jízda“ otce a syna v lese nebo výlet mladé rodiny s miminkem na paddleboardech s heslem „Co by to nešlo?“. Cesta staršího páru v autě nás přivádí do momentu plánování trasy s hláškou „Seš si jistá?“, jiný vzácný okamžik prožívají dva trempové u stanu s ohýnkem. Jak heslo této fotografie napovídá, bude se podávat kafe v plecháčku.

Chceš si prohlédnout všechny vzácné momenty, které vyobrazuje kampaň lednových veletrhů Go a Regiontour? Zde jsou:
Soutěž končí 14. ledna 2019!

 

Datum: 29.11.2018 11:19:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště