Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

První vinařská liga? Vinselekt Michlovský

 

Nováčkem letošního Regiontouru bude ceněné vinařství Vinselekt Michlovský. Výčet jeho oceněných vín zabere doopravdy několik stránek, a tak za všechny zmiňme letošní čtyři zlaté a stříbrné medaile v Národní soutěži vín. Je držitelem historicky prvního ocenění Vinařství roku.

Na brněnské výstaviště společnost přiveze průřez svojí výrobou. „Budeme prezentovat originální moravská vína, tichá, šumivá, nealkoholická, vína originální certifikace – VOC Pálava,“ popsal manažer marketingu a prodeje Tomáš Gála.

Řidiči ocení zejména právě nealkoholické víno, s jehož vývojem přišel majitel rakvického vinařství Miloš Michlovský mezi prvními. Tehdy si na to přivezl stroj až z Austrálie.

Tomáš Gala vyzdvihl i šumivá vína, s nimiž společnost v roce 1993 začínala. O dva roky později svá nejlepší vína začala plnit do lahví a získávala velké renomé. To Vinselekt Michlovský neopustilo dodnes, jak dosvědčují každoroční úspěchy v soutěžích. Obhospodařuje cca 125 ha vlastních vinic ve velkopavlovické a mikulovské podoblasti. Miloš Michlovský patří k nejvýznamnějším šlechtitelům. Pokud se o něm, jeho vínech a filozofii chce dozvědět více, pročtěte si zajímavý web Vinselektu Michlovský.

Rok 2017 byl pro vinařství hektickým – do finiše šly přípravy nové galerie vína. A v srpnu byla Enotheca otevřena.Určitě přijďte do pavilonu P od 18. do 21. ledna úžasná vína „od Michlovského“ ochutnat.

Foto: Archiv Vinselekt Michlovský

 

Datum: 29.11.2017 11:49:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště