Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
17.-20.1. 2019

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
17.-20.1. 2019

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Závěrečná zpráva + průzkum spokojenosti mezi návštěvníky GO a REGIONTOUR

 

Průzkum veletrhů GO a REGIONTOUR 2017 mezi návštěvníky byl proveden od 1. do 15. února 2017. Cílovou skupinou dotazování byli registrovaní návštěvníci veletrhů cestovního ruchu GO a Regiontour 2017 z České a Slovenské republiky.

Vzorek dotázaných návštěvníků je reprezentativní, výsledky jsou vypovídající a poskytují jednoznačné závěry, které jsou uvedeny v následujících grafech a tabulkách.

Celková spokojenost s návštěvou letošního veletrhu REGIONTOUR

Další výsledky průzkumu naleznete v Závěrečné zprávě veletrhů GO-REGIONTOUR 2017 na stranách 8 a 9.

Závěrečná zpráva

Soustředěná přehlídka krajů a oblastí České republiky a regionů zemí Visegrádské čtyřky. Efektivní B2B platforma pro setkávání osobností cestovního ruchu a řešení aktuálních témat. Kvalitně obsazený odborný doprovodný program. Zvýšený zájem návštěvníků jak o konkrétní informace, tak o nákup produktů.

Na veletrhu výjezdové turistiky GO se prezentovalo více než 80 zahraničních destinací. Atraktivní doprovodný program organizovaný AČCKA a ACK ČR se zapojením zahraničních turistických centrál. Nabídka aktivního trávení volného času – pěší turistika, cykloturistika, karavany. Zvýšená nabídka vystavovatelů pro segment návštěvníků 50+. Úspěšná premiéra projektu zážitkové restaurace Gastroshow Gourmet Brno restaurant, ve kterém se během čtyř dnů představili kuchařští mistři z osmi špičkových brněnských restaurací.


Datum: 20.3.2017 8:58:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště