Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Projděte Thajskem křížem krážem

 

Thajsko je mezi tuzemskými cestovateli stále populárnější. Nabízí totiž vše, na co si turista vzpomene od panenské přírody a krásných pláží až po divoký noční život. Přesvědčit se můžete na veletrzích Go a Regiontour na vlastní kůži. Thajsko se ve velkém zapojilo do letošní novinky, festivalu 5 kontinentů.

Díky Tourism Authority of Thailand se návštěvníci pavilonu P, rozděleného podle jednotlivých kontinetů, dozvědí nejen praktické informace o cestování do Thajska a tipy na zajímavá místa.

"Do expozice se zapojí dvě velké cestovní kanceláře, dále agentury zaměřené na golf nebo jachting. Svoje novinky a nabídku představí letecká společnost Thai Airways," popsala Jana Hašlarová z Tourism Authority of Thailand.

To nejlepší, co Thajsko světu dalo, si budou mít možnost také sami vyzkoušet. U stánku si tak zájemci dopřejí thajskou masáž nebo se seznámí s thajským boxem. Na této prezentaci spolupracuje thajská strana s brněnským klubem Muay Thai, z jehož řad vzešlo již deset světových šampionů v tomto krásném a tvrdém sportu.

Milovníci thajské kuchyně pak ocení možnost nákupu lokálních surovin. Chybět nebudou ani krásné thajské tanečnice, které představí jedinečnou kulturu této asijské země. "Přivezeme také výtvarnici, která ručně maluje vějíře a bambusové deštníčky," dodala Hašlarová.

Datum: 16.1.2020 8:14:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště