Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Poznávejte Evropu na kole či v mobilních domech s CK Victoria

 

Letní dovolená je sice ještě v nedohlednu, řada cestovních kanceláři a agentur již ale spouští prodeje pobytových balíčků na příští léto. Češi pláže a mořské letoviska milují. Nechte se třeba zlákat dovolenou v mobilních domech. Brněnská CK Victoria je má rozesety jen kousek od moře v nejznámějších evropských destinacích. Probuďte se uprostřed mořské pohádky.

Co všechno cestovní kancelář nabízí, můžete poznat nejen na jejich stánku v pavilonu P, ale také v každodenní prezentaci, která se odehraje na pódiu. Ve čtvrtek v 15 hodin, v pátek v 11 hodin, v sobotu v 16 hodin a v neděli od 11. hodiny. 


Pokud hledáte jistotu, kvalitu a zaručený cestovní zážitek, pak vás brněnská cestovní kancelář působící na trhu již 26. sezónu rozhodně nezklame. Hlavní specializací CK Victoria jsou zejména dovolené v mobilních domech. Lidé si mohou vybrat z 23 špičkových přímořských destinací, v nichž je umístěno přes 370 mobilních domků. Rodinná dovolená za přijatelné ceny? Bez problémů...

Nečekej a jeď

Klienti, kteří si u nich nakoupí dovolenou přímo na brněnském veletrhu Regiontour, budou zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Připravují také soutěž o zájezd do maďarských termálních lázní pro všechny účastníky veletrhu. A samozřejmostí je neuvěřitelná first minute sleva do výše až 50 procent.

Do zahraničí s cestovní agenturou každoročně vyrazí více než 50 tisíc klientů. Vědí totiž do puntíku, jak bude ubytování vypadat, kde se nachází a jaké jsou výhody. Tak nečekej a jeď.

Na vlnách, na svazích i v sedle

„Naši zákazníci se s námi mohou vydat do Chorvatska, slunné Itálie, na Azurové pobřeží nebo do zeleného srdce Rakouska – Štýrska. Nabízíme letecké zájezdy přímo z Brna na řecký ostrov Kréta do plážových hotelů s all inclusive,“ vyjmenovává široké spektrum letních zájezdů k moři Klára Kolbábková, DiS. z CK Victoria.

Cestovka se ale úspěšně věnuje i nabídce zimní lyžařské dovolené v Itálii, Francii či Rakousku. A rozhodně se nemusíte bát, že byste kvůli lyžovačce museli sáhnout hluboko do kapsy. Nejoblíbenější italské resorty se dají pořídit aniž by to rodinný rozpočet zabolelo.

A pokud vám mobilní domky ani lyžařské svahy nevoní, tak si u nich jistě vyberete z nepřeberné nabídky cyklistických výletů. Řada spokojených a stálých klientů objevuje totiž krásy Evropy právě ze sedla jízdního kola.

Datum: 14.1.2019 13:43:00

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště