Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Když se výlet změní v peklo? Volejte SOS, Sdružení obrany spotřebitelů

1.1.2019

Cestování se může změnit v noční můru – ztratí se vám kufry, zraníte se, nejste se zájezdem spokojeni nebo - nedejbože - až na místě zjistíte, že vlastně žádné ubytování nemáte. I to se může stát. Co udělat, jak situaci řešit, vám může poradit Sdružení obrany spotřebitelů. Na vaše dotazy budou připraveni na lednových cestovatelských veletrzích GO a Regiontour.

Když se výlet změní v peklo? Volejte SOS, Sdružení obrany spotřebitelů

Po stopách věrozvěstů a Tomáše Bati

29.12.2018

Východní kout naší země je specifický svým jedinečným folklorem, gastronomickými specialitami, bohatou lázeňskou tradicí, odkazem Tomáše Bati či kulturním dědictvím UNESCO. Návštěva Kroměřížska, Valašska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka ve vás zanechá jen ty nejpříjemnější vzpomínky a zážitky.

Po stopách věrozvěstů a Tomáše Bati

Přijďte se v zimě ohřát do podzemí

22.12.2018

Návštěva jeskyní je nezapomenutelným zážitkem. Pojí se v něm totiž tajuplnost a krása podzemní přírody s aktivním poznáváním vzniku a vývoje nejstarších období naší planety, prehistorické zvířeny i člověka a jeho kultury. Období mimo hlavní sezónu je tak ideální pro pohodlnou návštěvu podzemních klenotů, jež bývají v létě často vyprodány.

Přijďte se v zimě ohřát do podzemí

SOUTĚŽ: Nejhezčí turistická pohlednice České republiky 2019

21.12.2018

Brněnské veletrhy ve spolupráci s Asociací turistických informačních center České republiky pořádají v rámci veletrhu Regiontour 22. ročník soutěže o nejhezčí turistickou pohlednici České republiky pro rok 2019. Soutěžit se bude také o nejpovedenější kapesní kalendář a turistickou vizitku.

SOUTĚŽ: Nejhezčí turistická pohlednice České republiky 2019

Za Matyldou i za rekordy

20.12.2018

Agentura Dobrý den již od roku 1994 vystavuje hrdě na odiv česká NEJ. A že máme být právem na co pyšní, dokazuje již šestá edice České knihy rekordů, v níž si během veletrhu můžete i zalistovat. Toužíte-li vidět ojedinělé úkazy a výtvory zlatých českých ručiček, neměli byste minout českou mekku rekordů – Pelhřimov.

Za Matyldou i za rekordy

Festival Go Kamera letos zacílí na Střední Asii

19.12.2018

Čtyřdenní maraton zajímavých přednášek a besed vyrostl v největší cestovatelkou akci v Česku. Hlavní hvězdou bude slavný rakouský dobrodruh Bruno Baumann, často přezdívaný jako Messner pouště. Cestovatelský festival se stejně jako veletrhy Go a Regiontour odehraje ve dnech 17. - 20. ledna.

Festival Go Kamera letos zacílí na Střední Asii

Turisté slaví 130 let unikátního značení a svého časopisu

18.12.2018

Nadcházející rok 2019 je pro Klub českých turistů v mnoha ohledech důležitý a ve znamení číslice 130. Přesně tolik let uplyne od namalování první turistické značky a faktického vzniku systému, kterému se klaní celý svět. A také před 130 lety začal vycházet časopis Turista. To vše a mnohé další si všichni milovníci turistiky připomenou na lednovém veletrhu Regiontour, který na brněnském výstavišti startuje 17. ledna.

Turisté slaví 130 let unikátního značení a svého časopisu

Prešovský kraj ako maľovaný...

17.12.2018

Nádherná príroda, bohatá história, pamiatky, originálne atrakcie i pestrý folklór. Prešovský kraj má na svojom území veľké množstvo turistických lákadiel. Príďte z tejto ponuky ochutnať do expozície Prešovského kraja počas veľtrhu GO a REGIONTOUR Brno 2019. Pripravené bude množstvo inšpirácií a tipov na výlety.

Prešovský kraj ako maľovaný...

Prodej zájezdů s lehkostí a přehledem

14.12.2018

Uspět na bitevním poli cestovního ruchu není snadné. Zažil totiž v posledních letech nebývalý boom. Díky rozsáhlé a dostupné nabídce levných letů se vzdálenosti zkracují a rozšiřuje se spektrum cestujících. Chcete být vždy o krok napřed a přitom ušetřit čas? Máme řešení. Systém Anchoice vám usnadní prodej, webovou prezentaci a zákazníci od vás budou vždy odcházet s úsměvem.

Prodej zájezdů s lehkostí a přehledem

Nový vítr v cestování

14.12.2018

Komunikace mezi cestovní kanceláří a klientem většinou končí hned po nákupu. O zbylé drobnosti, služby či doporučení se zákazník většinou sám nějak postará. Často však tápe a se strýčkem Googlem si také zrovna všichni nerozumí. Cestovky tak opět musí lovit v nových vodách. Změna se ale nabízí. Nasměrujte je ke stažení aplikace Vacatuner a získejte tak novou cestu, jak s klienty pohodlně komunikovat během zájezdu i po něm. Poraďte jim, když bude potřeba. Vždyť přece spokojený zákazník je věrný zákazník.

Nový vítr v cestování

Současně také

Caravaning Brno
20.-23.10.2022


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště