Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Turisté slaví 130 let unikátního značení a svého časopisu

18.12.2018

Nadcházející rok 2019 je pro Klub českých turistů v mnoha ohledech důležitý a ve znamení číslice 130. Přesně tolik let uplyne od namalování první turistické značky a faktického vzniku systému, kterému se klaní celý svět. A také před 130 lety začal vycházet časopis Turista. To vše a mnohé další si všichni milovníci turistiky připomenou na lednovém veletrhu Regiontour, který na brněnském výstavišti startuje 17. ledna.

Turisté slaví 130 let unikátního značení a svého časopisu

Prešovský kraj ako maľovaný...

17.12.2018

Nádherná príroda, bohatá história, pamiatky, originálne atrakcie i pestrý folklór. Prešovský kraj má na svojom území veľké množstvo turistických lákadiel. Príďte z tejto ponuky ochutnať do expozície Prešovského kraja počas veľtrhu GO a REGIONTOUR Brno 2019. Pripravené bude množstvo inšpirácií a tipov na výlety.

Prešovský kraj ako maľovaný...

Prodej zájezdů s lehkostí a přehledem

14.12.2018

Uspět na bitevním poli cestovního ruchu není snadné. Zažil totiž v posledních letech nebývalý boom. Díky rozsáhlé a dostupné nabídce levných letů se vzdálenosti zkracují a rozšiřuje se spektrum cestujících. Chcete být vždy o krok napřed a přitom ušetřit čas? Máme řešení. Systém Anchoice vám usnadní prodej, webovou prezentaci a zákazníci od vás budou vždy odcházet s úsměvem.

Prodej zájezdů s lehkostí a přehledem

Nový vítr v cestování

14.12.2018

Komunikace mezi cestovní kanceláří a klientem většinou končí hned po nákupu. O zbylé drobnosti, služby či doporučení se zákazník většinou sám nějak postará. Často však tápe a se strýčkem Googlem si také zrovna všichni nerozumí. Cestovky tak opět musí lovit v nových vodách. Změna se ale nabízí. Nasměrujte je ke stažení aplikace Vacatuner a získejte tak novou cestu, jak s klienty pohodlně komunikovat během zájezdu i po něm. Poraďte jim, když bude potřeba. Vždyť přece spokojený zákazník je věrný zákazník.

Nový vítr v cestování

Mapy jako malované

10.12.2018

Na lednový Regiontour se chystá také CSB Nakladatelství, které stojí za známými malovanými mapami a knihami s leteckými fotografiemi. Jeho zástupci přivezou unikátní historickou mapou ČSR, která zachycuje vývoj území, státních symbolů i přehled všech prezidentů. Má takový úspěch, že zlínští nakladatelé museli udělat už druhý dotisk.

Mapy jako malované

Víno opředené tajemstvím a bohatou historii

10.12.2018

Češi si ročně dopřejí zhruba dvacet litrů tekutých bobulí. Mezi tradiční vinařské kraje samozřejmě patří slunná jižní Morava. Hojně rozeseté rodinné sklípky nás každoročně zásobují víny nejrůznějších přívlastků či chutí. Tradiční pěstování hroznů a výroba tekutého zlata v Čejkovicích je věcí cti, úcty, nadšení, ale i pýchy z dobře vykonané práce.

Víno opředené tajemstvím a bohatou historii

Láká vás Nepál či Barma? Lednový veletrh GO vás tam zavede

6.12.2018

Veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour startují už 17. ledna 2019 na brněnském výstavišti. Kromě tipů na výlety a zajímavé zahraniční destinace se mohou lidé těšit na cestovatele a zajímavosti o jednotlivých destinacích. Fórum cestovního ruchu ČR například návštěvníkům představí během pátečního odpoledne a sobotního dopoledne kouzelný Nepál či tajuplnou Barmu.

Láká vás Nepál či Barma? Lednový veletrh GO vás tam zavede

Kam v roce 2020 vyrazit? To poradí veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour hned v lednu

6.12.2018

Veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour chystají hned několik tipů pro všechny cestovatelské nadšence. Naplánovat si lze cestu po celé České republice, sousedního Slovenska, ale také do vzdálenějších koutů světa. První den – 17. ledna 2019 – patří odborníkům, další tři dny bude brněnské výstaviště otevřeno pro všechny zájemce.

Kam v roce 2020 vyrazit? To poradí veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour hned v lednu

Přírodní klenoty Plzeňského kraje

4.12.2018

Plzeňský kraj si většinou spojíme s rodištěm světoznámého chmelového moku Pilsner Urquell, či s legendární dvojicí dřevěných loutek Spejbla a Hurvínka, z pera českého loutkáře Josefa Skupy. Ale i jihozápadní část ČR u hranic s Německem dokáže nabídnout celou řadu atraktivních přírodních cílů, kde se budeme každoročně i po letech rádi vracet.

Přírodní klenoty Plzeňského kraje

Rodinná dovolená na dosah ruky

4.12.2018

Exotické destinace jsou sice lákavé, ale nejsou pro každého. Dovolená na rodné hroudě může být také vzrušující. Nevšední ubytovací zážitek jen kousek od rakouských hranic v Trans World Hotel Savannah v Hatích u Znojma vás překvapí elegantní atmosférou v americkém stylu, profesionálním a přátelským přístupem či neomezeným vstupem do wellness relaxační zóny.

Rodinná dovolená na dosah ruky

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště