Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
17.-20.1. 2019

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
17.-20.1. 2019

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Přírodní klenoty Plzeňského kraje

4.12.2018

Plzeňský kraj si většinou spojíme s rodištěm světoznámého chmelového moku Pilsner Urquell, či s legendární dvojicí dřevěných loutek Spejbla a Hurvínka, z pera českého loutkáře Josefa Skupy. Ale i jihozápadní část ČR u hranic s Německem dokáže nabídnout celou řadu atraktivních přírodních cílů, kde se budeme každoročně i po letech rádi vracet.

Přírodní klenoty Plzeňského kraje

Rodinná dovolená na dosah ruky

4.12.2018

Exotické destinace jsou sice lákavé, ale nejsou pro každého. Dovolená na rodné hroudě může být také vzrušující. Nevšední ubytovací zážitek jen kousek od rakouských hranic v Trans World Hotel Savannah v Hatích u Znojma vás překvapí elegantní atmosférou v americkém stylu, profesionálním a přátelským přístupem či neomezeným vstupem do wellness relaxační zóny.

Rodinná dovolená na dosah ruky

Co je malé, to je milé. O Švýcarsku rčení platí stonásobně!

4.12.2018

Češi hory milují a vydávají se za nimi do Švýcarska. Země na jihu sice nepatří mezi nejlevnější, ale nabízí nezapomenutelné zážitky, neobyčejnou rozmanitost turistických cílů na malé rozloze a mnohdy také velmi atraktivní nabídky. Při dobrém plánování vás navíc dovolená v zemi čokolády, sýrů a majestátních hor nemusí vyjít výrazně dráž než jinde.

Co je malé, to je milé. O Švýcarsku rčení platí stonásobně!

Dovolená na plovoucích městech

3.12.2018

Hoďte starosti přes palubu a vydejte se poznávat svět. Pokud příliš neholdujete aktivnímu pohybu, ale fascinují vás nekonečné panoramatické výhledy, šumění moře a křik racků, pak si vyberte z nabídky cestovní kanceláře Riviera Tour z Horní Lidče na Vsetínsku. Zajistí vám dobrodružnou plavbou do celého světa.

Dovolená na plovoucích městech

Poznávejte Evropu na kole či v mobilních domech

3.12.2018

Letní dovolená je sice ještě v nedohlednu, řada cestovních kanceláři a agentur již ale spouští prodeje pobytových balíčků na příští léto. Češi pláže a mořské letoviska milují. Nechte se třeba zlákat dovolenou v mobilních domech. Brněnská CK Victoria je má rozesety jen kousek od moře v nejznámějších evropských destinacích. Probuďte se uprostřed mořské pohádky.

Poznávejte Evropu na kole či v mobilních domech

Se sklenkou vína za krásami Slovácka

30.11.2018

Češi se sice pasují do role pivařské velmoci, ale v konzumaci vína již Evropě šlapeme na paty. Příhodné klimatické a půdní podmínky předurčují zejména jih naší země k vinařské úrodě. Objevte kouzlo vinných sklípků, jež jsou rozesety po jižní Moravě a kde vám naservírují nejlepší tekuté lahůdky.

Se sklenkou vína za krásami Slovácka

Za vínem i za zdravím

30.11.2018

Na jižní Moravu vyrážíme hlavně za kvalitním a chutným vínem. Najdete tam ale i dokonalou lázeňskou péči, komplexní služby a profesionální léčebné programy pod jednou střechou. Moderní lázeňský komplex v Hodoníně se zaměřuje na léčbu pohybového aparátu, cévního systému a neurologických potíží.

Za vínem i za zdravím

Aktivní dovolená ve východních Čechách

29.11.2018

Území východních Čech je tvořeno Královéhradeckým a Pardubický krajem. Vzhledem ke své velké rozmanitosti turistické nabídky a výborným přírodním a kulturně historickým podmínkám nabízí skvělé zázemí pro příjemné strávení letní i zimní dovolené. Na své si zde přijdou aktivní sportovci, senioři i rodiny s dětmi. Oba kraje vystupují na veletrhu Regiontour 2019 pod značkou Východní Čechy.

Aktivní dovolená ve východních Čechách

Přijďte se v zimě ohřát do podzemí

29.11.2018

Návštěva jeskyní je nezapomenutelným zážitkem. Pojí se v něm totiž tajuplnost a krása podzemní přírody s aktivním poznáváním vzniku a vývoje nejstarších období naší planety, prehistorické zvířeny i člověka a jeho kultury. Období mimo hlavní sezónu je tak ideální pro pohodlnou návštěvu podzemních klenotů, jež bývají v létě často vyprodány.

Přijďte se v zimě ohřát do podzemí

SOUTĚŽ: Nejhezčí turistická pohlednice České republiky 2019

28.11.2018

Brněnské veletrhy ve spolupráci s Asociací turistických informačních center České republiky pořádají v rámci veletrhu Regiontour 22. ročník soutěže o nejhezčí turistickou pohlednici České republiky pro rok 2019. Soutěžit se bude také o nejpovedenější kapesní kalendář a turistickou vizitku.

SOUTĚŽ: Nejhezčí turistická pohlednice České republiky 2019

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště