Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
3.-6.11. 2022

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
3.-6.11. 2022

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Nejnavštěvovanější destinace jižní Moravy 2018? Brněnské výstaviště vítězí „mimo soutěž"

17.1.2019

Jeden a čtvrt milionu lidí. To je návštěvnost brněnského výstaviště za rok 2018. Pokud by se veletržní areál započítával do statistiky turistických destinací, byl by čtvrtým nejnavštěvovanějším místem v České republice a absolutně nejnavštěvovanějším v Jihomoravském kraji. K rekordnímu výsledku přispěla řada výjimečných akcí pro veřejnost.

Nejnavštěvovanější destinace jižní Moravy 2018? Brněnské výstaviště vítězí „mimo soutěž

Přijďte na křest malovaných map

17.1.2019

Na Regiontour zavítalo také CSB Nakladatelství, které stojí za známými malovanými mapami a knihami s leteckými fotografiemi. Jeho zástupci přivezou unikátní historickou mapou ČSR, která zachycuje vývoj území, státních symbolů i přehled všech prezidentů. Má takový úspěch, že zlínští nakladatelé museli udělat už druhý dotisk. Ve čtvrtek od 13.00 hodin se můžete další zajímavosti dozvědět na hlavním pódiu.

Přijďte na křest malovaných map

Brno je městem, kde si věda s uměním rozumí. Potvrzuje Mendel i Janáček

17.1.2019

Brno je město hudby, v roce 2017 to potvrdil také titul Kreativního města UNESCO. Živé centrum, venkovní festivaly, otevřené zahrádky, skvělá gastronomie, nevšední architektura. To je Brno, jak ho v posledních letech známe. Rok 2019 bude ale ve znamení dalšího velkého tématu – vědy, výzkumu a nových technologií. A jejich propojení s uměním a každodenním životem. Téma je to aktuální i s ohledem na výročí významných brněnských univerzit. Akcentuje jej i expozice města Brna a Jihomoravského kraje na veletrzích Go a Regiontour.

Brno je městem, kde si věda s uměním rozumí. Potvrzuje Mendel i Janáček

Nalaďte se na nejmodernější technologie

17.1.2019

Nové technologie vládnou světu a jak je využít v cestovním ruchu, poradí přednášky a debaty pro odborníky. Co by mohlo jednotlivým turistickým cílům, obcím a oblastem pomoci dostat se originálně do povědomí lidí? Odpověď může dát právě odborný panel Moderní technologie v cestovním ruchu na veletrzích GO a Regiontour. Na programu je ve čtvrtek od 14 hodin v sále P4. Novinky však představují i vystavovatelé na ploše pavilonu P.

Nalaďte se na nejmodernější technologie

Zahájení veletrhů se dvěma ministry a dalšími VIP hosty

17.1.2019

Na slavnostní přestřižení pásky veletrhů GO a REGIONTOUR bylo potřeba třináct nůžek! Tolik významných hostů se sešlo na centrálním pódiu pavilonu P při oficiálním zahájení veletrhů a současně odstartování nové turistické sezony.

Zahájení veletrhů se dvěma ministry a dalšími VIP hosty

Co vás dnes čeká v expozici města Brna a Jihomoravského kraje

17.1.2019

O čtvrt na 11 bude oficiálně zahájena letošní expozice Brna a Jihomoravského kraje. Jejich letošní propojení je premiérou. Na návštěvníky čeká swingová muzika a prezentace pojatá v "jiném úhlu". Co to znamená? Přijďte, uvidíte.

Co vás dnes čeká v expozici města Brna a Jihomoravského kraje

Mladí kulinářští mistři se začínají prát o zlato

17.1.2019

Brněnské veletrhy nejsou jen plejádou jedinečných a originálních cestovatelských tipů, ale nabízejí i kulinářskou show, která rozdráždí vaše chuťové pohárky. V rámci veletrhů cestovního ruchu GO a REGIONTOUR se totiž představí česká špička mladých a nadějných kulinářských mistrů. V rámci 25. ročníku Mezinárodního mistrovství České republiky Gastro Junior Brno – Bidfood se talenti gastronomie na brněnském výstaviště v pavilonu P poperou o pomyslnou „vařečku“. A jejich klání začíná právě teď.

Mladí kulinářští mistři se začínají prát o zlato

Den pro odborníky je nabitý od rána do večera

17.1.2019

Absolvovat kompletně celý program, které Veletrhy Brno se svými partnery na dnešek nachystaly, je nadlidský výkon. Vybere si v něm ale každý - od tiskových konferencí, vyhlášení nejrůznějších soutěží, přes cestovatelské besedy po představování novinek nejmodernějších technologií, které do cestovního ruchu stále více zasahují.

Dnes bude jasné, kdo získá Velkou cenu cestovního ruchu

17.1.2019

Už dnes v 16 hodin bude známo, kdo je držitelem prestižního ocenění. Nad desítkami přihlášených projektů dumali na slovo vzatí odborníci z oblasti cestovního ruchu, marketingu či PR. Vyhlášena bude také kategorie Cestovní kancelář roku, která vzejde z hlasování laické veřejnosti – letos pro svého favorita hlasovalo 4 699 lidí.

Dnes bude jasné, kdo získá Velkou cenu cestovního ruchu

Dnes startuje také Go Kamera. Už po dvaadvacáté

17.1.2019

K veletrhům GO a Regiontour už neodmyslitelně patří cestovatelský festival GO Kamera. Akce v režii brněnské CK Livingstone a známého cestovatele Rudolfa Švaříčka se letos koná již po dvaadvacáté. A když se podíváte do programu, je to jedno velké jméno za druhým. Jsou to cestovatelé, horolezci, dobrodruzi, fotografové, umělci, hudebníci. GO Kamera vyrostla v největší cestovatelské setkání v Čechách i na Slovensku. Letošním tématem je Střední Asie.

Dnes startuje také Go Kamera. Už po dvaadvacáté

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště