Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
20.-23.10. 2022

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
20.-23.10. 2022

Veletrh turistických možností v regionech

Neděle, poslední den veletrhu. Pojďte si jej užít s námi

20.1.2019

Na veletrhu Go a Regiontour se v momentě můžete změnit, v co chcete. Krotitelem středočeského pratura, filmovou hvězdou z Vysočiny, východočeským cyklistou na historickém kole, potápěčem, kámošem nesmrtelného Večerníčka. Stačí stoupnout do fotokoutů a nechat se vyblýsknout. Můžete ale také zlomit rekord ve veslování nebo poznávání retro předmětů v expozici Technického muzea v Brně, vymyslet tu nejúžasnější stínohru a navléct nejkrásnější náhrdelník. Vezměte golfovou hru a zkuste v sobě najít šampiona a nechejte vyřádit děti na šlapadlech. Ochutnávejte dobroty, vína. A samozřejmě vybírejte dovolenou svých snů, k níž vás mohou inspirovat desítky besed, přednášek a prezentací. V neděli je pro vás pavilon P otevřen do 16 hodin. Těšíme se na vás.

Neděle, poslední den veletrhu. Pojďte si jej užít s námi

Golf má omamné kouzlo. Vyzkoušejte ho na vlastní kůži na brněnském výstavišti

19.1.2019

Relaxace, přirozený pohyb v krásně upraveném prostředí a únik z hektického životního stylu. I to je golf. Už dávno ale neplatí, že je sportem bohatých. Dnes se dá totiž hrát i na menších hřištích a doslova „za pár korun“. Přesvědčit se můžete na mezinárodních veletrzích Go a Regiontour, kde vám ve společné expozici resortů Kaskáda Golf Brno a Kořenec Golf & Ski Resort odhalí krásu a výjimečnost olympijského sportu. Na brněnském výstavišti zažijete svůj první „Grand Slam“ a navíc se zapojíte do soutěží o hodnotné ceny.

Golf má omamné kouzlo. Vyzkoušejte ho na vlastní kůži na brněnském výstavišti

Sobota očima fotografů

19.1.2019

Nechte se nalákat za neděli. V pavilonu P je fajn.

Sobota očima fotografů

Na nejhezčí pohlednici pro rok 2019 je tisíciletý dub

19.1.2019

Další ceny získaly turistické pohlednice z Pálavy, Adršpachu, Dvora Králové nad Labem, Třeboně a Plzně. Soutěžilo se také o nejhezčí kapesní kalendářík a nejhezčí turistickou vizitku, vítěze všech kategorií vybralo hlasování odborných návštěvníků brněnských veletrhů cestovního ruchu.

Na nejhezčí pohlednici pro rok 2019 je tisíciletý dub

Retro dovolená táhne, s Andělem na hory se jezdí už dvanáctý rok

19.1.2019

Dovolená s budíčkem, rozcvičkou a brigádou kolem hotelu? Fenomén odborářské rekreace pořád žije! Na retro pobytu v Tatranské Lomnici cestovní kancelář ATIS přivítala už více než 4300 rekreantů a letošní tři turnusy jsou téměř vyprodané.

Retro dovolená táhne, s Andělem na hory se jezdí už dvanáctý rok

„Jižní Pacifik je ráj na zemi," říká dlouholetý průvodce CK Nomád

19.1.2019

Bělostné pláže, krásné moře, ale hlavně jedni z nejmilejších lidí na světě. V jižním Pacifiku hodíte všechny starosti za hlavu, dobijete baterky. „Už když vystoupíte z letadla, prostě cítíte tu nezaměnitelnou vůni Tichomoří,“ říká průvodce Karel Starý. K protinožcům se zájezdy míří pod hlavičkou žďárské CK Nomád, která nechybí na lednových cestovatelských veletrzích Go a Regiontour. Když jsme přemýšleli, o které oblasti si letos popovídat (loni to bylo KLDR), jeho volba byla jasná. I proto, že cestu přes ostrovy Fidži, Tonga a Samoa měl v živé paměti. Byl tam loni dvakrát a navíc se vrátil krátce před Vánocemi. Nechte se tedy provést.

„Jižní Pacifik je ráj na zemi,

Cykloturistika je hit. Přijďte nabrat inspiraci a taky se vyřádit

19.1.2019

Šlapací kárky, testovací dráha kola a koloběžky, cyklistické kuriozity, dopravní testy, kreslené vtipy s vinařsko-cyklistickou tématikou, soutěž a mnohem víc najdete v sekci věnované cykloturistice. Pod svá křídla si tuto část vzal Spolek Cyklo Klub Kučera Znojmo.

Cykloturistika je hit. Přijďte nabrat inspiraci a taky se vyřádit

„Jihočeši jsou takoví patrioti, že i na dovolenou jezdí do jižních Čech"

19.1.2019

Stánek je laděný do modra, uprostřed stojí vrba a všude pobíhají usměvaví lidé v pruhovaném tričku. Jihočeši letos vsadili na vodu, ale nabízejí samozřejmě daleko víc, třeba zbrusu nového průvodce pro pěší putování po Zlaté stezce. Ředitel Jihočeské centrály cestovního ruchu Jaromír Polášek se v rozhovoru pochlubil 70 tisíci facebookovými fanoušky a prozradil nám nejnovější chystaný hit - turistický produkt Vltava. Absolutně letos se svými kolegy zabodovali ve Velké ceně cestovního ruchu. A v sobotu můžete u jejich expozice zažít tradiční jihočeský masopust.

„Jihočeši jsou takoví patrioti, že i na dovolenou jezdí do jižních Čech

Expozici Církevní turistiky hlídá socha Panny Marie Křtinské

19.1.2019

Již popáté najdou návštěvníci na veletrhu REGIONTOUR stánek Církevní a klášterní turistiky, který bude opět prezentovat poutní místa v České republice, kostely, kláštery a další církevní památky a zajímavosti církevní turistiky. Duchovní atmosféru poutních míst přiblíží kopie sochy Panny Marie Křtinské.

Expozici Církevní turistiky hlídá socha Panny Marie Křtinské

Zaparkovali u nás Nomádi. Přijďte si je poslechnout

19.1.2019

Přesně v poledne se na Nomádském stánku, projekt serveru Lidovky.cz, chopí mikrofonu filmař a cestovatel Petr Kašpar, od dvě hodiny později Vojtěch Lavický, který na motorce objíždí svět. Potkáte je v pavilonu P i zítra, v 10 hodin se můžete těšit na "stvořitele" Nomádů Tomáše Málka.

Zaparkovali u nás Nomádi. Přijďte si je poslechnout

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště