Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Originální letecké snímky i ručně malované mapy. CBS Nakladatelství představí nejen novinky z edice Česko z nebe

 

Prohlédnout si svůj region ale i jiné koutky republiky z jiné perspektivy budou mít možnost návštěvníci veletrhu GO a REGIONTOUR. Odborníci na tvorbu knih leteckých fotografií a aktuálně největší výrobce ručně malovaných map v Evropě z CBS Nakladatelství představí na brněnském výstavišti celou řadu novinek. Zájemci se mohou těšit například na knihy z unikátní série Česko z nebe, která je dokonce zapsaná v České knize rekordů.


Ručně malované mapy, orientační plány, letecké fotografie, knihy, ale i další propagační materiály najdete v nabídce zlínského CBS Nakladatelství. To klade při své práci důraz nejen na estetičnost, ale také praktičnost nabízených produktů. „Propagujeme krásy české země, podporujeme cestování, rozvoj turistiky, cyklistiky. Pomáháme společnostem, organizacím i samosprávám zviditelnit se v jejich regionu, vytváříme originální produkty, které umožňují lidem vidět svět v krásnějších barvách a propagují to krásné a hodnotné, co kolem nás je. Zároveň klademe důraz na to, aby všechny naše výrobky byly i prakticky využitelné, aby sloužily lidem a ulehčovaly jim život,“ říká Blanka Imramovská, obchodní ředitelka firmy.

Novinky ze série Česko z nebe k prohlédnutí i koupi

Dlouhodobým projektem CBS Nakladatelství je edice knih přibližující krásy jednotlivých regionů České republiky z ptačí perspektivy. V rámci edice vzniklo za dva roky již na čtyři desítky regionálních knih, celou sérii pak zastřešuje publikace Česko z nebe, která je vlajkovou lodí projektu. Fotografie v knize vznikaly v průběhu sedmi let, během leteckého fotografování všech regionů Česka. Představuje tak výběr těch nejkrásnějších a nejzajímavějších pohledů na českou krajinu a její dominanty. Oproti loňskému roku se edice nakladatelství rozrostla o 20 již vydaných knih leteckých fotografií. Návštěvníci veletrhu GO a REGIONTOUR si tak budou mít možnost exkluzivně prohlédnout dílo, které je dokonce zapsáno do České knihy rekordů jako nejrozsáhlejší série knih s leteckými snímky. Knihy si pak mohou za zvýhodněnou cenu také koupit.

Ručně malované mapy pomohou nově tvořit i děti

Prezentace CBS Nakladatelství na brněnském výstavišti ale nebude patřit jenom leteckým fotografiím, společnost je totiž současně také největším výrobcem ručně malovaných map v Evropě. Zlínským tvůrcům se už podařilo malovanými mapami regionů pokrýt celé území České republiky. Kromě regionů vytvořili také velké množství tematických malovaných map České republiky a dokonce i celé Evropy. I díky této činnosti se nakladatelství může pochlubit zápisem v České knize rekordů. „Aktuálně připravujeme novou sérii ručně malovaných dětských cyklomap, které mají zpestřit jízdu malým cyklistům. Na těchto mapách se budou podílet děti svými malovanými obrázky. Výlet s ručně malovanou dětskou mapou se stává pro malé cestovatele o to víc zajímavější“ říká obchodní ředitelka nakladatelství a dodává, že originální a líbivé ručně malované mapy podporují poznání regionů a turisticky významných míst, což je cílem více než patnáctileté práce CBS Nakladatelství.

Datum: 11.9.2019 9:41:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště