Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Navštívit asijské země bez obav z jazykové bariéry mohou turisté s China Tours

 

Od Turecka přes Izrael až do Japonska. S China Tours se cestovatelé mohou podívat do všech zemí Asie bez obav z neznalosti jazyků. Odborní průvodci jim ukáží ty nejkrásnější památky, ale i přírodní divy Asie. Návštěvníci veletrhu GO a Regiontour si mohou zájezd vybrat přímo na brněnském výstavišti.


To nejlepší z Číny se cestovatelům pokouší představit například zájezd Skvosty říše středu. Během dvou týdnů se turisté podívají na ty nejznámější místa jako je Dlouhá zeď, Zakázané město nebo Chrám nebes. „Čína je velká skoro stejně jako Evropa. Nedá se za dva týdny projet celá. Klientům se ale snažíme ukázat co nejvíc,“ vysvětluje Radka Podpěrová z China Tours.

Čína ale není jedinou zemí, kam se turisté s China Tours mohou podívat. V nabídce cestovní kanceláře jsou také méně tradiční destinace jako Jordánsko, Omán či Kyrgystán. „Mezi našimi klienty je také stále populárnější Japonsko,“ doplňuje Podpěrová. Cestovní kancelář China Tours je na českém trhu již 19 let a všechny nabízené zájezdy plánují odborníci na konkrétní země. Turisté se ale vzhledem k oblíbeným destinacím a velkému zalidnění Asie, dopředu musí připravit na přeplněné památky a hluk.

Datum: 17.1.2020 16:45:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště