Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
2.-5.11. 2023

Veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
2.-5.11. 2023

Veletrh turistických možností v regionech

Na veletrhu zasedla rada Asociace turistických informačních center

 

Veletrh Regiontour nabízí nejen nepřeberné množství zábavného i poučného programu pro veřejnost, ale je také skvělým prostředníkem pro navazování nových partnerských vztahů pro podnikání v oblasti cestovního ruchu a podpory regionů.

Možnosti využití konferenčního sálu v pavilonu P se dnes chopila také Asociace turistických informačních center ČR (ATIC). „Rozhodli jsme se zde uspořádat jednání rady, protože skoro polovina našich členů se zde podílí na organizaci prezentačních stánků svých krajů a ta druhá polovina se sem alespoň přijede podívat na veletrh a může tak podpořit kolegy,“ uvedl ředitel sekretariátu ATIC Jan Matouš.

ATIC je dobrovolné a nezávislé sdružení, které se snaží být centrem informačního toku cestovního ruchu v ČR. Zajišťuje například vzdělávací kurzy pro své členy, organizuje odborné zájezdy nebo propaguje a podporuje činnost svých členů. Asociace ovlivňuje cestovní ruch v ČR také na státní úrovni, podílí se třeba na úpravě zákonů a tvorbě norem z této oblasti, proto je členem Kolegia cestovního ruchu, poradního orgánu Ministerstva pro místní rozvoj ČR a je jedním ze zakládajících členů Fóra cestovního ruchu.

 „Letos máme zde na Regiontour poprvé i vlastní informační pult, který je součástí stánku Fóra cestovního ruchu,“ dodal Matouš pár minut před zahájením programu rady. „Na dnešním jednání budeme probírat vedle běžného chodu asociace například organizaci členského fóra a příjímání nových členů,“ poznamenal. ATIC funguje již 24. rokem a stále se rozrůstá. 

Datum: 19.1.2018 13:31:00

Současně také

Caravaning Brno
2.-5.11.2023


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště