Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
16.-19.1. 2020

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
16.-19.1. 2020

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Lepší než apartmán? Apartmán na kolech. Dovolená v karavanu vás nadchne

 

Kdo nerad střídá hotely, potřebuje své pohodlí, a přesto by rád cestoval autem, měl by zapřemýšlet o dovolené v karavanu. Dům na kolečkách v sobě skrývá pohodlné postele, překvapivě vybavené kuchyňky nebo dostatečně velké úložné prostory. Cestovatelé v karavanu se také nemusí vázat na termíny check-inů a check-outů, mohou si vybrat, kde zrovna zastaví a na jak dlouho.

Už jste o zapůjčení nebo dokonce zakoupení karavanu začali přemýšlet, ale bojíte se, abyste si nevybrali špatně? Tak právě pro vás bude na lednovém Regiontour festivalu na brněnském výstavišti připravena expozice firmy Adria, která karavany na dovolené půjčuje, prodává a servisuje. Dostanete tu tipy, podle čeho vybírat, na co si dávat pozor a jak správně dovolenou v karavanu naplánovat. Kromě rad přímo na míru se také dozvíte, které firmy karavany v Česku půjčují a co všechno nabízejí.

Ve společnosti Adria, kde se na karavany specializují, vám hravě poradí i s dalším vybavením nejen do karavanového interiéru, ale nabídnou i outdoorové doplňky nebo pomůžou s opravou. Umí také nainstalovat solární panely na karavany pro úsporu energie, ke karavanu přidat klimatizaci nebo dodat ty pravé chladničky na míru.

„Pořízení nového karavanu či obytného vozu není finančně malá ani časově krátkodobá záležitost,“ upozorňují zaměstnanci. Není proto na škodu nechat si poradit. Na českém trhu působí Adria jako prodejce a servis karavanů od roku 2013. Původ firmy je ale ve Slovinsku, kde dokonce karavany vyrábí, a to už padesát let. Za jeden rok jich vyprodukují přes deset tisíc.

Datum: 15.12.2017 10:30:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště